Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Grupa Muszkieterów oferuje staż studentom z UEP

Eksperci Grupy Muszkieterów poprowadzą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu cykl wykładów otwartych pt. „Nowoczesne metody zarządzania w handlu”. Studenci, którzy wezmą udział we wszystkich zajęciach, otrzymają certyfikat ukończenia kursu sygnowany przez Grupę Muszkieterów i UEP oraz zaproszenie do wzięcia udziału w rekrutacji na 3-miesięczny staż w centrali Grupy, w wybranym przez siebie dziale.
Reklama

Podczas zajęć studenci będą mieli okazję pogłębić znajomość takich tematów jak: logistyka, category management, marketing, negocja- cje, e-commerce, Public Relations czy społeczna odpowiedzialność biznesu.

– Cykl wykładów otwartych pozwoli na zdobycie cennej wiedzy i umiejętności. Studenci wszystkich kierunków UEP będą mogli uczyć się zarówno od doświadczonych wykładowców nauk ekonomicznych, jak i przedstawicieli kadry zarządzającej Grupy Muszkieterów – komentuje prof. dr hab. Marian Gorynia, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

– Ponadto Ci, którzy wezmą udział we wszystkich wykładach będą mieli możliwość wzięcia udziału w rekrutacji na 3-miesięczny staż w naszej firmie. Wierzymy, że zapewni im to dobry start w karierze, tym bardziej, że jest to właściwy moment, by podnosić swoje kwalifikacje – branża handlowa rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie i potrzebuje odpowiednio wykwalifikowanych pracowników – dodaje Patrick Renault, Prezes Grupy Muszkieterów w Polsce.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum