Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Grupa Muszkieterów rozwija sieć stacji paliw

24 stycznia br. sieć supermarketów Intermarché, działająca w ramach Grupy Muszkieterów, otworzyła kolejną stację paliw. To już 63. obiekt sieci. Jest to pierwsza z kilku stacji, które sieć planuje uruchomić w tym roku.
Reklama

 

Otwarcie stacji benzynowej w Rawie Mazowieckiej umocniło pozycję Intermarché jako lidera na rynku przymarketowych stacji paliw w Polsce. Sieć ma w założeniu stałe zwiększania liczby swoich obiektów.

– Cieszymy się, że sukcesywnie wzmacniamy naszą pozycję lidera w tym segmencie rynku. Planujemy wciąż rozbudowywać naszą sieć przymarketowych stacji paliw, tak aby działały one przy każdym istniejącym supermarkecie Intermarché, w miejscach, gdzie jest to możliwe. Jeszcze w tym roku planujemy otworzyć kilka kolejnych obiektów w różnych częściach Polski – podkreśla Aleksander Hołoga, kierownik działu stacji paliw Intermarché.

Stacja paliw Intermarché w Rawie Mazowieckiej działa przy supermarkecie pod tym samym szyldem i zlokalizowana jest przy ul. Targowej 6. 

Przy stacji Intermarché w Rawie Mazowieckiej działa również sklepik o powierzchni 71,25 mkw., oferujący klientom blisko 1 000 produktów, w tym artykuły spożywcze i przemysłowe, papierosy, alkohol oraz akcesoria motoryzacyjne, a także kącik bistro ze świeżo parzoną kawą oraz bogatą ofertą fast-food.

Grupa Muszkieterów to obecna od 20 lat na polskim rynku największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”. Zrzesza ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie ponad 380 supermarketów Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest obecnie ok. 15 800 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum