Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Grupa Smart Park z parkiem handlowym w Działdowie

Niespełna trzy miesiące po otwarciu centrum handlowego w Mławie, Grupa Smart Park zrealizowała inwestycję w Działdowie, dostarczając na polski rynek ok 5.000 mkw. powierzchni handlowej.
Reklama

W II połowie września br., Grupa Smart Park zakończyła budowę obiektu w Działdowie, tym samym osiągając cele inwestycyjne założone na 2022 rok.

Pepco w Działdowie

Projekt w Działdowie obejmuje wolnostojący budynek handlowo-usługowy, zlokalizowany u zbiegu ul. Olsztyńskiej, ul. Nidzickiej i ul. Świerkowej, w sąsiedztwie Parku Handlowego Olsztyńska. Najemcą powierzchni została europejska sieć sklepów Pepco, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu.

Castorama Smart w Mławie

W ramach centrum handlowego Smart Park w Mławie, 13 lipca br. rozpoczął działalność market budowlany Castorama Smart. Otwarcie kolejnych sklepów, w tym m.in. Action i sklepu zoologicznego oraz sklepu typu convenience, nastąpi jeszcze w IV kw. br. 

- Zrealizowaliśmy plany inwestycyjne założone na 2022 rok, a ponadto w ostatnich miesiącach uzyskaliśmy pozwolenia na budowę parków handlowych Smart Park w Wąbrzeźnie, Sycowie i Zgorzelcu, o łącznej powierzchni najmu ok 25.000 m², które planujemy otworzyć w drugiej połowie przyszłego roku. Niezależnie prowadzimy proces komercjalizacji inwestycji w Olkuszu, Węgrowie i Pułtusku, o łącznej powierzchni ok 15.000 m², oraz kolejnego projektu obiektu handlowego w formacie „convenience” w Mławie, których realizacja jest zaplanowana na 2024 i 2025 rok - mówi Paweł Żerański - twórca sieci Smart Park.

Za przygotowanie koncepcji komercyjnej, wynajem powierzchni oraz przeprowadzenie procedur administracyjnych dla wszystkich projektów Smart Park, odpowiada firma RG-Leasing.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum