Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Grupa Żywiec uruchomiła program pomocowy dla dostawców

Grupa Żywiec ruszyła z programem pomocowym dla swoich partnerów biznesowych: dostawców, przewoźników i kierowców oraz rolników w związku z aktualną sytuacją gospodarczą spowodowaną epidemią COVID-19 .
Reklama

­­Program "Wspieramy naszych dostawców" o łącznej wartości ponad 250 mln złotych jest przeznaczony dla dostawców współpracujących z Grupą Żywiec. Obejmuje on trzy obszary: wsparcie finansowe poprzez zastosowanie mechanizmów umożliwiających utrzymanie płynności finansowej, korzyści dla przewoźników i kierowców współpracujących z firmą w postaci atrakcyjnych stawek ubezpieczeń oraz wsparcie rolników.

Pierwszym filarem programu jest oferta wspierająca płynność finansową stałych dostawców, bez względu na obroty i wysokość wystawianych faktur. Daje on możliwość uzyskania pieniędzy za fakturę nawet w ciągu 7 dni od daty jej otrzymania przez Grupę Żywiec. Program realizowany wspólnie z Pekao Faktoring 

Przewoźnicy i kierowcy mogą skorzystać z atrakcyjnych stawek ubezpieczeń swoich naczep i ciągników siodłowych (tu zakres będzie się rozszerzał) wypracowanych wspólnie z firmą AON. 

Firma przeznaczy tez blisko 5 mln złotych na wcześniejszy zakup przez słodownię Malteurop jęczmienia browarnego pochodzącego ze zrównoważonych źródeł. Zostanie on przeznaczony między innymi na potrzeby warzenia piwa SPECJAL.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum