Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Grycan – Lody od pokoleń o podwyżkach cen: Korekta jedynie kilkuprocentowa

W lodziarnio-kawiarniach Grycan - Lody od pokoleń od nowego roku jest drożej. Jakiej skali to podwyżki, z czego wynikają i czy dotyczą wszystkich produktów? Odpowiada nam Małgorzata Grycan, współwłaścicielka marki Grycan – Lody od pokoleń.
Reklama

Inflacja i wzrost kosztów produkcji przełożyły się na podwyżki cen

- Ze względu na rekordowo wysoką inflację oraz wzrost kosztów produkcji, utrzymania lokali i cen podstawowych składników używanych do wytwarzania naszych wyrobów, zdecydowaliśmy się na korektę cen lodów w pudełkach, deserów, ciastek, dodatków oraz wybranych gorących napojów serwowanych w lodziarnio-kawiarniach. Celem podwyżki było dostosowanie cen do aktualnych warunków rynkowych, bez straty na jakości sztandarowych produktów. W przypadku większości produktów objętych podwyżką, korekta ceny była jedynie kilkuprocentowa, natomiast ceny lodów w kulkach oraz rurek z bitą śmietaną pozostały niezmienne - mówi w rozmowie z dlahandlu.pl Małgorzata Grycan, współwłaścicielka marki Grycan – Lody od pokoleń.

E-sklep Grycan rośnie, najwięcej zamówień w święta

Zapytaliśmy także, jak radzi sobie sklep internetowy marki Grycan.

- Nasz sklep online jest dla nas dodatkowym kanałem sprzedaży, który doskonale się rozwija. Jego działania obejmują Warszawę i jej okolicę. Najwięcej zamówień realizujemy w okresie przed świętami Bożego Narodzenia oraz Wielkiej Nocy, a także w styczniu kiedy do sprzedaży trafia voucher na Deser z Sercem w ramach wsparcia Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Klienci z roku na rok coraz częściej wybierają tę formę składania zamówień - dodała Małgorzata Grycan.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum