Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

HalfPrice, TK Maxx - kto jeszcze dołączył do Portu Łódź

Rok 2022 roku w Porcie Łódź to nowe otwarcia lokali. W Centrum pojawiły się m.in. dwie popularne sieci handlowe, oferujące produkty znanych marek w niższych cenach. Do HalfPrice (2.200 mkw.) dołączył TKMaxx, który zajął powierzchnię ponad 2.000 mkw.
Reklama

Grono najemców powiększyło się też o salon optyczny Kodano (141mkw.) oraz sklep Dealz (443 mkw.) należący do Pepco Group. Na terenie zewnętrznym Portu Łódź działanie rozpoczął z kolei organizowany w formie cyklicznej ryneczek wojewódzki, na którym w każdą sobotę klienci mogą kupić świeże produkty prosto od rolników i lokalnych producentów.

Port Łódź w minionym roku zainwestował także w dalszy rozwój swoich rekreacyjnych terenów zewnętrznych, gdzie zlokalizowane są strefy aktywności sportowej i zabaw dla dzieci. Sport Stacja, bo o niej mowa, została powiększona o miasteczko rowerowe z pełną infrastrukturą, gdzie dzieci mogą bezpiecznie uczyć się i doskonalić bezpieczną jazdę rowerem. Sport Stacja to obecnie 24 tysiące mkw. przestrzeni, która dla wszystkich dostępna jest bezpłatnie.

Plany na najbliższe miesiące zwiastują kolejne zmiany, które zajdą w łódzkim centrum handlowym.

- W tym roku będziemy kontynuować zapoczątkowaną już modernizację węzłów sanitarnych, jak również prowadzących do nich korytarzy. Wielu najemców zgłosiło nam ponadto chęć powiększenia przestrzeni wynajmowanej w Porcie Łódź zatem przed nami kilka istotnych relokacji sklepów. Prowadzimy też rozmowy dotyczące kolejnych najmów, tak by cały czas ulepszać naszą ofertę, z pewnością będziemy również kontynuować podjęte inicjatywy społeczne, które cieszą się ogromnym uznaniem klientów i lokalnej społeczności – zapowiada Andrzej Cieślik, dyrektor Portu Łódź.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum