Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Handel, gastronomia i usługi pod jednym dachem. Obok hotel i biurowiec

Restauracja, sklepy, punkty z prasą oraz miejsca na usługi znajdą się w Centrum Przesiadkowym w Gliwicach. Obok ma pojawić się hotel oraz biurowiec. Wielomilionowa inwestycja jest na etapie opracowywania dokumentacji projektowej. - Zawarta została również umowa na pełnienie funkcji inżyniera kontraktu - mówi Marek Jarzębowski, rzecznik prasowy prezydenta Gliwic.
Reklama

Gliwickie Centrum Przesiadkowe to nie tylko zintegrowany system stacji autobusów z parkingami dla samochodów i rowerów, ale też spore zaplecze komercyjne. W planach jest budowa nawet kilkunastu lokali pod wynajem. Obok centrum powstanie hotel oraz biurowiec.

Lokale pod wynajem będą zlokalizowane w budynku głównym i budynku pomocniczym Centrum Przesiadkowego. Planowane są cztery pomieszczenia z funkcją "pomieszczenia usługowe" z dostępem do węzłów sanitarnych o powierzchni ponad 35 mkw. każdy oraz jeden lokal o pow. 28 mkw. Bufet z zapleczem kuchennym zajmie łączną powierzchnię 98 mkw. W budynku pomocniczym znajdzie się pięć pomieszczeń usługowych wraz z węzłami sanitarnymi: cztery o pow. ponad 40 mkw. i jeden o pow. 26 mkw.

Inwestycja jest w trakcie jest opracowywanie dokumentacji projektowej zadania z terminem wykonania 30 lipca 2018 r. Zawarta została również umowa na pełnienie funkcji inżyniera kontraktu. To ECM Group Polska z Warszawy.

Według wstępnych planów inwestycja powinna być gotowa w 2020 r.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum