Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Happeningi w ramach akcji "Uśmiechnięta kasjerka"

W ramach kampanii Uśmiechnięta kasjerka, pod petycją do zarządów sieci wielkich sklepów o lepsze traktowanie kasjerek podpisało się 3699 internautów. Niedługo zostanie ona wysłana do zarządów hipermarketów - podaje Gazeta Wyborcza.
Reklama

Dodatkowo we wtorek 29 czerwca w trzech miejscach odbędzie się happening z krzyczącym na kasjerkę kierownikiem. "Solidarność" będzie zachęcać do podpisania petycji między godz. 8 a 10 na placu Bankowym, przy CH Arkadia (od strony Babka Tower) w godz. 12-14 i od 15 do 17 pod Rotundą.

Organizatorem akcji jest NSZZ "Solidarność", a wsparcia udzieliło wiele organizacji społecznych, m.in. Koalicja "Karat", Stowarzyszenie Współpracy Kobiet NEWW oraz CentrumCSR.pl. W ramach kampanii na internetowej stronie www.usmiechnietakasjerka.pl zbierane są podpisy pod petycją skierowaną do zarządów sieci handlowych. Kampania jest również prowadzona w portalach społecznościowych, m.in. na Facebooku, gdzie realizowane są działania edukacyjne na temat warunków pracy w sklepach wielkopowierzchniowych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum