Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Harry Potter w Kinder Niespodziance. Nowa kolekcja zabawek podbija świat najmłodszych

Kinder Niespodzianka to słodkości, które zna niemal każde dziecko na całym świecie. Przez lata marka ta stała się synonimem zabawy i niespodzianek, a jednym z najnowszych trendów jest wprowadzenie do zabawek postaci z popularnych filmów i książek, takich jak Harry Potter.
Reklama

Harry Potter to postać stworzona przez brytyjską autorkę J.K. Rowling. W ciągu kilku lat, od momentu wydania pierwszej książki, Harry Potter stał się jedną z najbardziej popularnych postaci na świecie. Zyskał on nie tylko popularność wśród dzieci, ale także wśród dorosłych, co sprawiło, że stał się postacią komercyjną, a marki zaczęły wykorzystywać jego wizerunek w swoich kampaniach reklamowych.

Kinder dostrzegł potencjał w Harrym Potterze 

Firma Kinder również dostrzegła potencjał, jaki niesie ze sobą postać Harry’ego Pottera, i wprowadziła zabawki z jego wizerunkiem do swoich popularnych Kinder Niespodzianek. Wśród zabawek można znaleźć figurki Harry’ego Pottera, Hermiony Granger, Rona Weasleya czy Hagrida. Zabawki te cieszą się dużą popularnością wśród fanów sagi Harry’ego Pottera, którzy chętnie kolekcjonują je i wykorzystują do zabawy.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum