Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Hebe i klub Calypso najemcami N-Park w Warszawie

Marki Hebe i Calypso Fitness Club zajmą łącznie blisko 1500 mkw. powierzchni najmu w parku handlowym zakupów N-Park przy ul. Trakt Brzeski w Warszawie. Obecny poziom komercjalizacji to ponad 50%. Planowane otwarcie centrum, którego inwestorem jest NAPOLLO, to I połowa 2019 r.
Reklama

N-Park przy ul. Trakt Brzeski to pierwszy park handlowy pod tą marką w Warszawie, a drugi w aglomeracji warszawskiej - jesienią tego roku zostanie uruchomiony N-Park na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna o powierzchni najmu ponad 8000 mkw. Obiekt przy ul. Trakt Brzeski pomieści 6 do 8 lokali na powierzchni ponad 3000 mkw. Przy centrum powstanie parking naziemny. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja benzynowa, restauracja oraz hotel.
Hebe zajmie powierzchnię ok. 400 mkw. Z kolei na powierzchni 1035 mkw. zostanie otwarty Calypso Fitness Club. Obecnie działa pod tą marką 50 klubów w 21 miastach. Obok oferty drogeryjnej i fitness, w centrum otwarty będzie również market spożywczy, usługi i gastronomia.
Budowa N-Parku rozpoczęła się w tym roku. Otwarcie zaplanowane jest na I kw. 2019 r. Głównym projektantem inwestycji jest biuro projektowe BM Architekci Marcin Burek, Marcin Mańkowski Sp. J. Generalnym wykonawcą inwestycji jest DALDEHOG POLAND.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum