Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Heineken Silver - innowacyjna nowość marki

W odpowiedzi na oczekiwania młodych dorosłych konsumentów, którzy poszukują lżejszych i mniej goryczkowych piw, marka Heineken wprowadza na rynek swoją najbardziej innowacyjną nowość – Heineken Silver.
Reklama

Heineken Silver to piwo leżakujące w niskiej temperaturze -1 stopnia Celsjusza przez przynajmniej 3 dni. Dzięki temu jest wyjątkowo orzeźwiający i delikatny, przy 4% zawartości alkoholu. Nowe piwo ma bardziej „przystępny” profil smakowy, co oznacza, że każdy może się nim cieszyć. Innowacja ta pozwoli marce dotrzeć do szerszej i bardziej zdywersyfikowanej grupy konsumentów.

Heineken Silver - nowe piwo

Do warzenia Heinekena Silver wykorzystany został jęczmień ze zrównoważonych upraw, potwierdzając zaangażowanie marki w troskę o dobro planety. Jęczmień ten produkowany jest z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz lokalnych społeczności i dobrostanu wszystkich gatunków hodowlanych.

Piwo pojawi się na rynku w nowych, wyróżniających się na półce opakowaniach, które nawiązują do orzeźwiającego smaku Heinekena Silver. Kultowa zielona etykieta zyskała chłodny, turkusowy odcień, odróżniając nowe piwo od klasycznej wersji.

W Polsce Heineken Silver będzie dostępny w butelce 500 ml, kartonie 15x500 ml, puszce 500 ml, shrinku 4x500 ml oraz w zupełnie nowej puszce – slim 330 ml i w kartonowym wielopaku 6x330 ml. Będzie to pierwsza puszka 330 ml o tak szerokiej dystrybucji.

Heineken Silver będzie obecny także w dedykowanych strefach na festiwalach i w przestrzeni miejskiej, w kanale HoReCa oraz w punktach sprzedaży w formacie pop-up barów i ekspozytorów. Wprowadzeniu nowości od Heinekena będzie towarzyszyła szeroko zakrojona kampania w telewizji, digitalu i mediach społecznościowych.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum