Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

HELIO Ambasadorem Polskiej Gospodarki 2022

1 czerwca br. podczas uroczystości w Pałacu Lubomirskich wręczono nagrody laureatom konkursu „Ambasador Polskiej Gospodarki”. Firma HELIO po raz kolejny została wyróżniona w prestiżowym konkursie Business Centre Club, otrzymując tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2022 w kategorii: NAJWYŻSZA JAKOŚĆ.
Reklama

Celem konkursu jest zwiększenie zaangażowania polskich przedsiębiorców w promocję Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego. Polski potentat rynku bakalii i mas do ciast HELIO, który od lat znajduje się w gronie najlepszych, najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, ponownie może się poszczycić tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki.

HELIO ma już na swoim koncie liczne medale europejskie potwierdzające wysoką jakość swoich produktów, spełniających najwyższe europejskie standardy, a rozwój infrastruktury (firma posiada nowoczesny, jeden z największych w Europie zakładów produkcyjnych w branży bakaliowej) dowodzi, iż polski producent HELIO jest godnym reprezentantem kraju na zagranicznych rynkach. Świadczy o tym m.in. przyznany w 2018 tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii „Partner firm zagranicznych”, a także nominacja do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu w 2020 r.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum