Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Hipermarket Carrefour w Oświęcimiu z problemami technicznymi

Od kilku dni hipermarket Carrefour w Oświęcimiu jest zamknięty - piszą faktyoswiecim.pl. Powód? Przyczyny techniczne.
Reklama

Hipermarket Carrefour w Oświęcimiu zamknięty z powodów technicznych

„Hipermarket Carrefour zlokalizowany w Galerii Niwa w Oświęcimiu, przy ulicy Powstańców Śląskich 1 został tymczasowo zamknięty z przyczyn technicznych niezależnych od nas. Obecnie sklep pozostaje zamknięty dla klientów, a nasza sieć pracuje nad jak najszybszym przywróceniu go do działania. Niebawem będziemy mogli przekazać więcej informacji o planowanej dacie ponownego otwarcia. Wszystkich klientów naszego sklepu bardzo przepraszamy za powstałe niedogodności” – taką odpowiedź lokalny serwis otrzymał od biura prasowego sieci.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce blisko 950 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

 

 

Galeria Niwa to połączenie mody, rozrywki i usług. Na ponad 14 000 m kw. na dwóch poziomach klienci mają do wyboru ponad 50 sklepów polskich i zagranicznych marek, m.in. H&M, CCC, Orsay, Reserved czy House.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum