Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

HIPPER.pl zapowiada kolejne otwarcia sklepów. Znamy lokalizacje

HIPPER.pl, sieć 10 nowoczesnych marketów budowlanych, która zadebiutowała w kwietniu 2021 roku, a od pół roku prowadzi też sklep internetowy, planuje otwieranie kolejnych placówek stacjonarnych na terenie całej Polski.
Reklama


Firma WRI, właściciel marki HIPPER.pl w listopadzie uruchomi sklep w Przasnyszu w woj. mazowieckim. Trwają tam ostatnie prace związane z zatowarowaniem i przygotowaniem hali do sprzedaży. W grudniu zaś planowane jest otwarcie sklepu w parku handlowym w Jastrowiu (woj. wielkopolskie). To kolejna lokalizacja sklepu sieci HIPPER.pl w parku handlowym. Właściciele marki szczególnie cenią tego typu miejsca, ponieważ są chętnie wybierane przez klientów ze względu na wygodę, dostępność oraz szeroką ofertę asortymentową skupioną w jednym miejscu. Plany na kolejne otwarcia obejmują 2023 i 2024 rok. 

 

Sieć marketów HIPPER.pl Dom & Ogród oferuje asortyment z zakresu budowy, remontu, renowacji i wyposażenia domu i ogrodu. 
Obecnie Hipper.pl działa w 10 miejscowościach: w Zelowie, Koziegłowach, Świnoujściu, Szubinie, Środzie Wielkopolskiej, Nakle nad Notecią, Osiu, Witkowie, Tucholi oraz Nowogardzie.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum