Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ikea uruchamia kuchnię w centrum Warszawy. Produkty do gotowania może dostarczyć Frisco

15 listopada przy Al. Jerozolimskich 61 w Warszawie, ruszy nowy projekt marketingowy sieci sklepów IKEA - Kuchnia Spotkań. W latach 90-tych nieopodal (przy Al. Jerozolimskich 56c) IKEA prowadziła jeden ze swoich pierwszych sklepów w Polsce.
Reklama

W nowej przestrzeni IKEA chce promować modułowy system mebli kuchennych METOD. - Miejsce to ma być źródłem różnych inspiracji: od kulinarnych, aż po wnętrzarskie” – mówi Małgorzata Jezierska, specjalista ds. PR IKEA Retail w Polsce.

Na stronie www.IKEA.pl/KuchniaSpotkan widnieje informacja, że składniki do gotowania można przynieść lub zrobić zakupy w sklepie internetowym z dostawą na konkretną godzinę (11 lub 17.30) prosto do Kuchni Spotkań. Na dole dodano logo frisco.pl i telefon do biura obsługi e-sklepu.

Kuchnia Spotkań IKEA to dwupoziomowy lokal – na każdym poziomie oferujący kuchnię, jadalnię oraz przestrzeń do odpoczynku. Dodatkowo na piętrze znajduje się także bawialnia dla dzieci. Parter przeznaczony jest dla 8 osób, piętro – dla 16 osób. W Kuchni Spotkań IKEA znajduje się pełne wyposażenie, sprzęt i akcesoria potrzebne do wspólnego gotowania oraz urządzenia przyjęcia. Korzystanie z miejsca jest bezpłatne, wystarczy przynieść ze sobą składniki oraz produkty spożywcze i przyrządzić z nich wszystko, na co ma się ochotę. Miejsce będzie otwarte od 15 listopada br., 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem świąt, w godzinach 11:00-15:00 oraz 17:30-22:00. Zapisywać można się od 5 listopada w dwutygodniowych przedziałach przez stronę internetową  Przewidywany czas działania Kuchni Spotkań IKEA to koniec lutego 2016 r.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum