Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

IKEA z 10. punktem odbioru zamówień na Śląsku

Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Zawierciu zlokalizowany jest na parkingu hipermarketu Kaufland przy ul. Ignacego Paderewskiego 10. Zamówiony towar online można odebrać z samochodu IKEA we wtorki oraz czwartki pomiędzy godz. 16.00 a 19.00, a także w soboty od godz. 9.00 do 12.00. To już 10 miasto w woj. śląskim, w którym popularna marka wprowadziła to rozwiązanie. Koszt usługi, niezależnie od wielkości zamówienia, to 29 zł.
Reklama

- Robiąc zakupy za pośrednictwem strony IKEA.pl, Aplikacji mobilnej IKEA lub przez telefon w ramach usługi „Zamów i odbierz” można zamówić cały asortyment dostępny na stronie IKEA.pl. To dobra, bo bliższa i szybsza, alternatywa dla zakupów w sklepie IKEA w Katowicach - mówi Magdalena Krokowska-Wicherek, dyrektor regionu IKEA Katowice.

Ponadto, tak jak już wcześniej, towar zamówiony na IKEA.pl oraz w Aplikacji mobilnej IKEA można odebrać także w sklepie IKEA, w Paczkomacie InPost, w Punkcie GLS. Istnieje także możliwość zamówienia produktów bezpośrednio do domu.

10 Punktów Odbioru Zamówień  IKEA na Śląsku

W województwie śląskim działa łącznie 10 Punktów Odbioru Zamówień (łącznie z Punktami Mobilnymi). Są one zlokalizowane w Katowicach, Częstochowie, Gliwicach, Bielsku-Białej, Rybniku, Tarnowskich Górach, Tychach, Jastrzębiu-Zdroju, Raciborzu i od teraz także w Zawierciu.

W roku finansowym 2021 ponad 22,5 mln osób odwiedziło polskie sklepy IKEA, a strona IKEA.pl odnotowała ponad 163 mln wizyt.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum