Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Importer tekstyliów do produkcji odzieży roboczej wynajął magazyn w Gdańsku

Firma XM Textiles, specjalizująca się w imporcie oraz sprzedaży tkanin do produkcji odzieży roboczej i ochronnej, nawiązała współpracę z Pomorskim Centrum Logistycznym należącym do GLP. W obiekcie najemca będzie zajmował 3600 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.
Reklama

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, XM Textiles utrzymuje własny dział R&D oraz międzynarodową obsługę logistyczną. Baza produkcyjna firmy znajduje się w Chinach, a biura i magazyny zlokalizowane są w wielu częściach świata, w tym we Włoszech, w Hiszpanii, na Litwie, w Rumunii i w Brazylii. 

XM Textiles chce się rozwijać w Polsce

– Ze względu na plany rozwoju w Polsce spółka XM Textiles poszukiwała przestrzeni magazynowo-biurowej. Aby zapewnić sobie optymalne warunki do dalszego rozwoju, nasz klient był zainteresowany powierzchnią magazynową w pobliżu gdańskiego portu. Mogliśmy zaproponować spółce XM Textiles powierzchnię, która jeszcze nie wróciła na rynek – mówi Jakub Dudkiewicz, Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w Newmark Polska.

Pomorskie Centrum Logistyczne (PCL), realizowane i zarządzane przez GLP, położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Głębokowodnego Portu Kontenerowego Baltic Hub w Gdańsku. W pobliżu obiektu znajduje się też droga ekspresowa S7 i Obwodnica Trójmiasta. 

Co wiemy o XM Textiles

Spółka XM Textiles działa na rynku tekstylnym od 2002 roku. Jej historia wiąże się projektowaniem tkanin przeznaczonych do produkcji odzieży roboczej. Dziś jako firma z ponad 1000 produktów w ofercie należy ona do europejskich liderów w segmencie specjalistycznych tkanin na odzież roboczą i ochronną.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum