Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

ING Bank Śląski testuje usługę elektronicznego portfela V.me by Visa

ING Bank Śląski testuję usługę elektronicznego portfela V.me by Visa. W pilotażu V.me by Visa biorą udział pracownicy banku, którzy mogą korzystać z Elektronicznego Portfela ING w wybranych polskich sklepach internetowych. Komercyjne wdrożenie tej usługi planowane jest na początek 2014 roku.
Reklama
- Jest to kolejny krok w realizacji naszej strategii, zakładającej oferowanie wachlarza wygodnych płatności internetowych i mobilnych, dopasowanych do potrzeb klientów - powiedziała Małgorzata Kołakowska, prezes zarządu ING Banku Śląskiego.
Polska znajduje się w gronie czterech krajów europejskich, w których portfel elektroniczny V.me by Visa wdrażany jest najwcześniej. Po pilotażach portfela V.me by Visa zostanie on udostępniony w najbliższych tygodniach przez pierwsze banki w Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii.

Do Elektronicznego Portfela ING użytkownik może wprowadzić karty debetowe, kredytowe, przedpłacone oraz charge systemów Visa i MasterCard - wydane przez różne polskie i europejskie banki.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum