Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Inteligentne wózki w sklepie PSH Lewiatan w Łodzi

W odpowiedzi na zachowywanie dystansu społecznego sklep PSH Lewiatan w Galerii Matejki w Łodzi wprowadziła innowacyjne rozwiązanie – połączenie wózka na zakupy z kasą samoobsługową. Klient ma możliwość zrobienia zakupów całkowicie samodzielnie – od skanowania artykułów aż po płatność.
Reklama

Wózek Clever od firmy Mago to inteligentna technologia, która umożliwia skanowanie artykułów ,,prosto z półki’’ i ich ważenie, a następnie przechowywanie od razu w docelowej torbie na zakupy oraz płatność bezgotówkową w aplikacji sklepu lub za pomocą telefonu. Ponadto, Clever pomaga śledzić proces zakupowy, więc klient będzie otrzymywać lepiej dopasowane oferty.

Inteligentne wózki sklepowe

W ubiegłym roku wózki zakupowe przetestowano przez przedsiębiorcę Lewiatana w nowo otwartym sklepie sieci w Warszawie zlokalizowanym na Woli. Franczyzobiorca wprowadził je także w nowym markecie sieci o powierzchni sprzedaży 1000 m.kw. w Łodzi przy ulicy Jana Matejki. Obecnie znajduje się tam kilka sztuk wózków, które cały czas są dostępne. Dzięki ładowaniu przez noc, czas pracy baterii starcza na cały dzień, tak aby wózki były zawsze gotowe do użycia w godzinach pracy sklepu.

- Inteligentny wózek łączący w sobie funkcje wagi, kasy i wózka na zakupy to rozwiązanie przyszłości, które ma szansę stać się standardem – tak jak jeszcze kilka lat temu kasa samoobsługowa – mówi Piotr Masny, kierownik ds. rozwoju sklepu PSH Lewiatan w Łodzi.

PSH Lewiatan w I połowie 2021 roku nawiązał współpracę z Netwise, producentem aplikacji biznesowych i systemów klasy CRM.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum