Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Intermarche bez sklepu w Krakowie

Placówka Intermarche w Krakowie przy ul. Bohaterów Września została zamknięta. Firma opublikował informację, że zamyka placówkę. Ostatnio sklep prowadził wyprzedaż całego asortymentu w cenach do -70 proc. Najbliższe sklepy Intermarche działają w Wieliczce, Bochni, Myślenicach, Skawinie i Brzesku.
Reklama

Placówka działała w tym miejscu blisko 4 lata. Należała do spółki Corleone, w której udziały miał ITM Polska. 28 lutego odbył się przetarg na wynajem lokalu po Intermarche. Na razie nie wiadomo czy znalazł się nowy najemca.

W 2017 roku Intermarche uruchomiło 5 supermarketów, ale 6 placówek zamknęło m.in. w Zawierciu i Częstochowie i na koniec 2017 roku prowadziło 231 sklepów, czyli o 1 mniej niż w 2016 roku.

Z dniem 1 lutego stanowisko dyrektora generalnego SCA PR Polska oficjalnie objął Armen Papazjan. W dyrekcji handlowej sieci spożywczej Intermarché odpowiada za jej zarządzanie.
We wrześniu 2017 r. stanowisko prezesa w strukturach dyrekcji handlowej Intermarché objął Maciej Ćwikliński. Funkcję tę przejął po Hannie Olech, która zajmowała to stanowisko od lutego 2017.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (7)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum