Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Intermarche najemcą Galerii Piastovej w Gnieźnie

Hebe, Trafika Tabak Polska, Kantor Exchange Group, Enzo Collection, Briju a także restauracja Pyra Poznańska i kwiaciarnia Artis-Flower Twoje Kwiaciarnie dołączyły do grona najemców Galerii Piastovej.
Reklama

Galeria Piastova zlokalizowana jest u zbiegu ulic Witkowskiej i Składowej w Gnieźnie. Powierzchnia całkowita wynosi blisko 10 tys. mkw., powierzchnia najmu - ok. 8 tys. mkw. Trwa proces komercjalizacji galerii - obecny poziom to ponad 80 proc. Wśród marek, z którymi zostały podpisane umowy najmu w ostatnim czasie znalazły się: drogeria Hebe, która zajmie powierzchnię ponad 320 mkw., salon jubilerski Briju, Kantor Exchange Group, salonik prasowy Trafika Tabak Polska, salon z odzieżą męską Enzo Collection, a także restauracja Pyra Poznańska i kwiaciarnia Artis-Flower Twoje Kwiaciarnie. W centrum działać będą również marki: Intermarche, Martes Sport, CCC, KiK, PEPCO oraz RTV EURO AGD i KS Sport.

Galeria Piastova jest obiektem parterowym, do którego przylega parking naziemny na ok. 380 miejsc, a obok powstanie sklep z kategorii DIY. Jest drugą inwestycją Napollo na terenie Wielkopolski, po zakupie pod koniec ubiegłego roku centrum handlowego przy ul. Promienistej w Poznaniu, oraz kolejnym projektem w formacie galerii handlowej w portfelu firmy, obok Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim i Galerii Renova w Warszawie. Dodatkowo Galeria Piastova to jeden z projektów Napollo, którego uruchomienie zaplanowało na rok 2018, obok m.in. nowego parku handlowego N-Park w aglomeracji warszawskiej, na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum