Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Intermarche otwiera 200. sklep w Polsce. Placówka działa według nowego konceptu

5 grudnia Intermarché otworzy w Wielkopolsce 33. placówkę, wzmacniając w ten sposób swoją obecność w regionie. Kolejny punkt sprzedaży tej sieci uruchomiony zostanie w Luboniu, w aglomeracji poznańskiej. Będzie to jednocześnie 200. sklep w Polsce.
Reklama

Obecnie w województwie wielkopolskim działają 32 supermarkety spożywcze Intermarché oraz 16 supermarketów typu „dom i ogród" Bricomarché. W Poznaniu znajduje się także siedziba Centrali Grupy Muszkieterów, która zrzesza właścicieli sklepów obu sieci, a w stolicy województwa wielkopolskiego oraz w Sadach zlokalizowane są magazyny logistyczne Muszkieterów.

W całej Wielkopolsce Grupa Muszkieterów zatrudnia blisko 2800 osób, z czego około 900 pracuje w Centrali, a 1900 w sklepach działających pod obydwoma logotypami.

Punkt sprzedaży, zlokalizowany przy ulicy Żabikowskiej 53 A, zbudowany został według konceptu Intermarché Super, a jego całkowita powierzchnia handlowa wynosi ponad 2700 mkw. Klienci będą mogli zrobić w nim zakupy od poniedziałku do niedzieli. Na półkach lubońskiego Intermarché dostępnych będzie około 25 tys. produktów i wyrobów spożywczych oraz przemysłowych. Znajdą się wśród nich produkty bio, marek własnych Intermarché.

Na terenie placówki działać będzie również kawiarnia oferująca ciasta, kawę, gofry i desery lodowe oraz punkt z kebabem i pizzą.

- Przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową i wyróżniającą nas od konkurencji ofertę. Mieszkańcy Lubonia i okolic znajdą w naszym sklepie zdrową żywność oraz szeroką gamę produktów świeżych, takich jak mięso z własnego rozbioru czy wędzone na miejscu wędliny. Będziemy oferować również wysokiej jakości artykuły garmażeryjne przygotowywane przez naszych kucharzy według tradycyjnych receptur. Mamy nadzieję, że odwiedzający supermarket Intermarché w Luboniu znajdą w nim wszystko, czego będą potrzebować. Sklep w Luboniu jest drugim co do wielkości punktem sprzedaży sieci Intermarché w Polsce - podkreślają Kamila i Maciej Misan, właściciele nowo powstającego supermarketu Intermarché w Luboniu.

Do dyspozycji klientów Intermarché będzie 13 kas, w których akceptowane będą płatności kartami płatniczymi, a także bonami Sodexo i Grupy Muszkieterów. Wśród dodatkowych udogodnień dla klientów znajdzie się możliwość opłacania rachunków czy doładowania telefonów komórkowych. Zmotoryzowani będą mogli skorzystać z parkingu, który pomieści 170 aut.


Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (4)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum