Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Intersport, Less.Bike, 7 mil w Galerii Mokotów. Obiekt zmienia nazwę na Westfield Mokotów

Galeria Mokotów poszerza swoją ofertę. Nowi najemcy to m.in. restauracje i sklepy odzieżowe. 29 września 2022 r. Galeria Mokotów, dołączy do grona centrów handlowych WESTFIELD, oficjalnie zmieniając nazwę na WESTFIELD MOKOTÓW. Wydarzenie to uświetni koncert brytyjskiej piosenkarki Jessie Ware.
Reklama

Do propozycji Strefy Grand Kitchen dołączyła restauracja Gan Bei. Podstawą menu są tu potrawy kuchni indochińskiej oraz różnych krajów azjatyckich: Japonii, Wietnamu, Tajlandii czy Nepalu.

Na tym samym poziomie otwarty został również salon sportowy Interesport. Oferuje on szeroki asortyment sprzętu i odzieży, niezbędnych do uprawiania różnych dyscyplin sportowych.

Od niedawna w Galerii Mokotów obecna jest polska marka Less.Bike, celująca w gusta i potrzeby miłośników dwóch kółek. Specjalizuje się ona w produkcji miejskich rowerów elektrycznych.

Kolejną rodzimą marką, która zawitała do Galerii Mokotów jest 7 mil –  producent obuwia, którego znakiem rozpoznawczym jest nowoczesny design, perfekcyjne wykończenie i komfort.

O relaks i pielęgnację ciała można zadbać w sklepie Spa Ceyon. Lokal oferuje szeroki wybór kosmetyków do twarzy, ciała i włosów oraz olejków do masażu czy aromaterapii.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum