Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Izabela Biadała nowym członkiem zarządu Dino SA

Rada Nadzorcza spółki Dino powołała panią Izabelę Biadałę na Członka Zarządu Dino Polska S.A. W Dino do tej pory Izabela Biadała była odpowiedzialna za administracji, IT, logistyki, ochrony i BHP oraz jest odpowiedzialna za obszar rekrutacji pracowników centrali i centrów dystrybucyjnych Dino.
Reklama

Uchwała Rady Nadzorczej weszła w życie z dniem jej podjęcia.

Izabela Biadała uczestniczy w rozwoju Grupy Dino Polska od 2002 roku. W latach 2002-2011 zajmowała stanowiska w obszarze administracji, logistyki i księgowości. Od 2011 roku pełni w spółce funkcje kierownicze. W latach 2011-2019 kierowała Działem Zarządzania Bazą Danych, a w jego ramach była odpowiedzialna m.in. za wdrożenie informatycznego systemu sprzedaży w sieci marketów Dino. W listopadzie 2019 roku objęła stanowisko Dyrektora Administracji, a następnie, w marcu 2020 roku, funkcję Dyrektora Operacyjno-Administracyjnego. W jej ramach nadzoruje działy administracji, IT, logistyki, ochrony i BHP oraz jest odpowiedzialna za obszar rekrutacji pracowników centrali i centrów dystrybucyjnych Spółki.

Izabela Biadała posiada wykształcenie wyższe. Ukończyła zarządzanie w zakresie finansów i rachunkowości na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum