Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

JBB Bałdyga został sponsorem Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022

JBB Bałdyga został sponsorem Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 – cyklu ogólnopolskich koncertów, który rozpoczął się 3 lipca w Wilnie. Stolica Litwy to jedyny przystanek wakacyjnej trasy poza granicami Polski.
Reklama

Koncerty odbywają w niedzielne wieczory na różnych polskich scenach muzycznych. W ramach umowy sponsorskiej, JBB Bałdyga promować będzie swoje parówki Polanki. Marka pojawi się m.in. w bilbordach sponsorskich w TVP, a także w formie reklamy outdoorowej na koncertach.

Tegoroczna edycja Koncertowej Trasy Dwójki odbyła się już w dwóch miastach: Wilno (3 lipca) i Augustów (10 lipca), a przed nami jeszcze siedem kolejnych przystanków: Włocławek (17 lipca), Stalowa Wola (24 lipca), Łomża (31 lipca), Stężyca (7 sierpnia), Elbląg (15 sierpnia), Zabrze (21 sierpnia) i Sopot (27 i 28 sierpnia).

Koncerty są transmitowane w TVP2 na żywo w niedziele po godz. 20.00. Każdy z nich ma inny motyw muzyczny. Są to m.in.: "Największe przeboje lata”, "Hity domówek”, "30 lat disco polo”, "Folk Festival”, "Hity wszech czasów”, "Festiwal piosenki wojskowej państw NATO”, "Niech żyje biesiada!”.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum