Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

JBB zmienia opakowania na bardziej eko

Polanki, parówkowa marka zyskała nową odsłonę w postaci odświeżonych opakowań. –  Przyszedł czas na kolejny krok w rozwoju w postaci odświeżenia opakowań – mówi Andrzej Kowalski, dyrektor sprzedaży i marketingu JBB Bałdyga. I dodaje, że firma chce w ten sposób jeszcze mocniej zwiększyć zasięg i skuteczniej zwiększać dystrybucję tego produktu w różnych kanałach sprzedaży.
Reklama

– W ramach tej zmiany postawiliśmy na trzy kluczowe elementy, tj. czytelność z jasno wskazanymi benefitami produktu, efekt w postaci m.in. ryflowanego opakowania i nowoczesnej szaty graficznej oraz na komfort użycia przez konsumentów m.in. dzięki łatwemu otwarciu – tłumaczy Andrzej Kowalski, dyrektor kanału nowoczesnego JBB Bałdyga. Dodaje, że firma zadbała również o aspekty pro środowiskowe. – Stworzyliśmy też możliwie niewielkie opakowanie, które z jednej strony ułatwia przechowywanie w lodówce, a z drugiej, wykorzystuje mniej plastiku niż dotychczasowe opakowania. Wpisujemy się w ten sposób w trendy eko i „do not waste”, co z kolei idealnie odpowiada wartościom wyznawanym w JBB, którymi kierujemy się w codziennej pracy – mówi.

Czego oczekują klienci?

Z badań konsumentów wynika (Masmi dla JBB, luty 2022), że podczas zakupu parówek najważniejsze są dla nich smak, wygląd parówki oraz brak konserwantów i sztucznych dodatków.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum