Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Jesienna kampania musztard i sosów kieleckich

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” rusza jesienią z kolejną już w tym roku kampanią reklamową swoich produktów. Na wrzesień i październik br. zaplanowana została promocja Musztard i Sosów Kieleckich.
Reklama

Akcja reklamowa ma na celu zwiększenie rozpoznawalności marki Musztard i Sosów spod znaku „Kielecki” oraz utrwalenie pozytywne skojarzenia konsumentów z w/w wyrobami. 

W ramach kampanii telewizyjnej, we wrześniu wyemitowane zostaną bilbordy sponsorskie, które pojawią się w wybranych, popularnych programach. Zaplanowane zostały przede wszystkim produkcje lifestylowe i kulinarne oraz popularne programy rozrywkowe. Natomiast w październiku kampania obejmie promocję w social mediach. Musztardy i Sosy Kieleckie promowane będą na popularnych blogach kulinarnych, Instagramie i Facebooku. Dodatkowo zaplanowano wsparcie w punktach handlowych, w których staną materiały POS - m.in. dodatkowe ekspozytory sklepowe.

Kampania Musztard i Sosów Kieleckich jest realizowana przy współpracy: Optima Marketing Group Sp. z o.o. – kreacja i social media; PAPAYA FILMS Sp. z o.o – produkcja; Universal McCanne Sp. z o.o. - zakup mediów TV; Best Brands PR – działania public relations.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum