Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Jest nowa prezes Super-Pharm

Z początkiem czerwca stanowisko nowej prezes Super-Pharm Poland objęła Monika Kolaszyńska, związana z firmą od 2020 roku.
Reklama

Sieć Super-Pharm licząca prawie 80 lokalizacji jest obecna na polskim rynku już od ponad 20 lat , a jej strategia opiera się na koncepcie 4 w 1 – połączeniu apteki, drogerii, perfumerii oraz optyka.

Nowa CEO przez ostatnie dwa lata pracowała jako commercial director, pełniła również funkcję członka zarządu Super-Pharm.

Monika Kolaszyńska ma ponad 10-letnie międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu produktami i kategoriami w handlu, kierowała bezpośrednio zespołami projektowymi w wielokulturowym środowisku biznesowym.

Moim nadrzędnym celem jest koncentracja na realizacji potrzeb naszych klientów, w oparciu o strategię omnichanelowego rozwoju. Chciałabym również kontynuować i wzmacniać pozycję Super-Pharm jako świetnego pracodawcy – dodaje nowa prezes.

Dotychczas siecią drogerii kierował Adam Kołodziejczyk, który zdecydował się na kontynuację kariery w strukturach niefarmaceutycznych. Z Super-Pharm współpracował od 2018 roku.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum