Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Jest nowa szefowa PR w Stock Spirits. Przeszła z Carlsberga

Od 1 lutego 2023 Beata Ptaszyńska-Jedynak objęła stanowisko dyrektora ds. komunikacji korporacyjnej i Public Affairs w Stock Spirits Group.
Reklama

W nowej roli będzie odpowiadała za stworzenie i realizację strategii komunikacji korporacyjnej oraz Public Affairs dla Grupy i krajów, w których działa Stock Spirits, m.in. Polski, Czech, Słowacji, Włoch.

Beata Ptaszyńska-Jedynak posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji, Public Relations, ESG i Public Affairs.
W latach 2014 - 2022 pracowała na stanowisku dyrektora ds. korporacyjnych Carlsberg Polska, odpowiadając za komunikację, w tym zarządzanie komunikacją kryzysową, Public Affairs oraz koordynowała wdrażanie grupowej strategii zrównoważonego rozwoju w Polsce. Wcześniej była związana z Coca-Cola Poland Services, Philips Electronics oraz 3M Poland.

Działała w Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego „Browary Polskie”, w Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Polskiej Federacji Producentów Żywności. Od 2014 jest arbiterem Komisji Etyki Reklamy, a od lipca 2021 wiceprzewodniczącą Prezydium KER.

Absolwentka Wydziału Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowego studium Strategicznego Zarządzania Marketingowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum