Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Jest nowy zarząd spółki Wasz Sklep SPAR

10 czerwca w KRS wpisano nowy skład zarządu spółki Wasz Sklep SPAR. Członkami zarządu zostali Marek Stelmaszak, Jakub Karbowiak oraz Tomasz Syller. Wykreślony został natomiast Christian Guy Gaunt, który był prezesem spółki.
Reklama

Od 10 lutego br., czyli dnia założenia spółki do 10 czerwca br. spółka nosiła nazwę Paltonville Investments, a jej prezesem był Christian Guy Gaunt, który jest też prezesem spółki Passington Investments, która złożyła wniosek do UOKiK o przejęcie Piotra i Pawła w imieniu Grupy SPAR z RPA.

Jej udziałowcem była VISTRA SHELF COMPANIES, która posiadała 100 UDZIAŁÓW o wartości 5 tys. zł. (ta sama spółka jest też udziałowcem Passington Investments - red). Obecnie udziały przeszły na spółkę NEW POLISH INVESTMENTS, która objęła 100 udziałów o wartości 5 tys. zł

Od 10 czerwca NEW POLISH INVESTMENTS ma identyczny skład zarządu jak spółka Wasz Sklep SPAR. Tutaj także doszło do wykreślenia Christiana Guy Gaunt'a z pozycji prezesa zarządu.

Od 10 czerwca udziałowcami spółki są The Spar Group, który posiada 80 udziałów o wartości 4 tys. zł oraz MORNDALE INVESTMENTS, która posiada 20 udziałów o wartości 1 tys. zł. (Jest to spółka zależna Vistra Shelf Companies. Wcześniej wszystkie udziały posiadała także Vistra Shelf Companies, która miała też udziały w Wasz Sklep SPAR.

Jakub Karbowiak od 29 maja 2018 jest wiceprezesem zarządu Grupy Piotr i Paweł w restrukturyzacji, a od 30 kwietnia także wiceprezesem 2018 spółki Piotr i Paweł Detal.

Marek Stelmaszak jest właścicielem agencji nieruchomości Euromark oraz od 2014 roku był doradcą prezesa Leszka Bacia, właściciela Bać-Pol-u.

Bać-Pol i SPAR International są obecnie w sporze o prawo do używania znaku SPAR na terenie Polski.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum