Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Jeta najemca Homepark Franowo

Sieć salonów z wyposażeniem łazienek JETA dołącza do grona najemców w poznańskim Homepark Franowo, należącym do funduszu Pradera European Retail Parks, zajmując lokal o powierzchni ponad 500 m kw. Za transakcję odpowiada firma doradcza Cushman & Wakefield.
Reklama

Firma JETA działa na rynku od ponad 30 lat. Obecnie działa, jako bezpośredni dostawca i dystrybutor uznawanych w świecie marek, takich jak: Aparici, Tubądzin, Paradyż, Cerrad, New Ker, Niro Granite, czy Opoczno. Działalność sieci opiera się na sprzedaży płytek ceramicznych i armatury sanitarnej w salonach łazienkowych.

Otwarcie salonu łazienkowego JETA w poznańskim Franowie przewidujemy na początek 2021 roku. 

Homepark Franowo to poznański park handlowy zlokalizowany na ponad 32 tysiącach m kw., z parkingiem na ponad 2,700 miejsc. Oferta handlowa obiektu obejmuje zarówno meble i artykuły wyposażenia wnętrz, jak i artykuły sportowe, artykuły dla dzieci, oraz elektronikę, a także produkty dla zwierząt. Do grona najemców należą m.in.: OBI, Jula, Decathlon, Sports Direct, RTV EURO AGD.

Właścicielem sieci parków handlowych Homepark, w tym zlokalizowanego w Poznaniu – Homepark Franowo, jest fundusz Pradera European Retail Parks.

Parki handlowe HOMEPARK są zarządzane przez BNP Paribas Real Estate Poland.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum