Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

JLL skomercjalizalizuje Sky Tower

Eksperci z firmy doradczej JLL będą odpowiedzialni za komercjalizację części retail we wrocławskim obiekcie Sky Tower, którego łączna powierzchnia handlowo-usługowa wynosi ok. 20 000 mkw.
Reklama

Grupa Adventum powierzyła doradcom JLL komercjalizację części handlowo-usługowych wielofunkcyjnego kompleksu Sky Tower we Wrocławiu. 

Obiekty handlowe jako miejsca spotkań

- Nasza współpraca z Adventum odzwierciedla wyraźny na rynku handlowym trend, wskazujący na dalszą potrzebę przekształcania obiektów handlowych w miejsca spotkań z szeregiem udogodnień poprzez m.in. poszerzenie strefy gastronomicznej, handlowo-usługowej i rozrywkowej. Faktem jest, że rynek staje się coraz bardziej dojrzały, a zmiany wywołane między innymi doświadczeniami pandemii stawiają przed sektorem nieruchomości nowe wyzwania, co przy silnej konkurencji, sprzyja unowocześnianiu obiektów handlowych - mówi Agnieszka Olszewska, Senior Director Retail Agency, JLL.

Jacy najemcy w Sky Tower

Na terenie centrum handlowego, które jest miejscem codziennych zakupów i wypoczynku, znajduje się przestrzeń przeznaczona dla barów, kawiarni i restauracji. W części rekreacyjnej mieści się klub fitness, zaś w strefie rozrywki znajduje się kręgielnia i największe centrum simracingowo-szkoleniowe w Polsce. Działa tu także szkoła tańca Egurrola Dance Studio. W części handlowej Sky Tower znajduje się również szeroka oferta punktów usługowych, która obejmuje m.in. pocztę, pralnię czy biuro podróży. Z kolei na 49. piętrze uruchomiono przeszklony taras widokowy. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi ok. 145 000 mkw.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum