Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Jula otwiera pierwszy outlet w Polsce. Codziennie inna oferta

Szwedzka sieć multimarketów Jula wprowadza na polski rynek swój koncept outletów. Pierwszy z nich zostanie otwarty we Wrocławiu 21 października. Outlet Jula znajdzie się na wydzielonej powierzchni 400 mkw. sklepu. Oferta będzie uzależniona od asortymentu produktów dostępnych w danym czasie.
Reklama

Koncept  jest istotną częścią działań firmy Jula na rzecz zrównoważonego rozwoju, ponieważ daje możliwość zminimalizowania ilości odpadów i przedłużenia żywotności produktów.

Nowa perspektywy dla biznesu

– Outlet Jula stwarza nowe fantastyczne możliwości biznesowe. Klient nigdy nie wie z góry, jakie produkty będą dostępne danego dnia. Można się zatem spodziewać, że kupujący będą za każdym razem pozytywnie zaskoczeni, a zakupy potraktują jako swoiste poszukiwanie skarbów. Dlatego planujemy bardzo dynamiczne zmiany oferty w naszym outlecie co, mam nadzieję, wzbudzi ciekawość wśród klientów – mówi Arnold Brzeziński, Country Operations Manager Jula w Polsce.

Inwestycja w przyszłość

– Nasze dobre doświadczenia z rynku szwedzkiego oznaczają, że teraz decydujemy się na wprowadzenie naszego konceptu outletowego w Polsce. Ta inwestycja pokazuje, że dalej umacniamy naszą pozycję na rynku i Jula Outlet jest ważną częścią naszego planu na przyszłość – podsumowuje Karl-Johan Blank, właściciel i dyrektor generalny Jula.

Oferta Jula Outlet dostępna będzie na jula.pl wyłącznie na podstronie poświęconej sklepowi we Wrocławiu.

Jula oferuje klientom szeroką i starannie dobraną gamę produktów do domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas. Zakupów można dokonać za pośrednictwem sklepu internetowego oraz łącznie 111 multimarketów, 59 w Szwecji, 37 w Norwegii i 15 w Polsce.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum