Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Julita Rudolf w zespole Katalogu Marzeń. Odpowie za strategię firmy

1 marca do zespołu Katalogu Marzeń, jednego z liderów rynku prezentów w postaci przeżyć, dołączyła Julita Rudolf i objęła nowo utworzone stanowisko Chief Operations Officera.
Reklama
  • Julita Rudolf będzie odpowiedzialna za strategię wzrostu, rozwój oferty serwisu, procesy obsługowe oraz wybrane procesy zarządcze. 
  • Wartość rynku na którym działa Katalog Marzeń jest szacowana na ponad 200 mln zł, a jego wzrost w 2022 r. przekroczył 50 proc.

Julita Rudolf od 20 lat zarządza złożonymi projektami wdrażania zmian, które dotyczą m.in. wyznaczania celów strategicznych w oparciu o OKR, integracji spółek, optymalizacji i automatyzacji procesów, innowacji czy zarządzania projektami.

Kim jest Julita Rudolf

Od 2016 roku Julita Rudolf pracowała jako dyrektorka departamentu transformacji biznesowej w Ringier Axel Springer Polska, odpowiadała za planowanie strategiczne, zarządzanie kluczowymi projektami, automatyzację i optymalizację procesów oraz rozwój innowacyjności.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej i prestiżowego programu rozwoju przywództwa Leadership Academy for Poland. Jest mentorką Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, Fundacji Liderek Biznesu i wspiera kobiety w ramach mentoringu korporacyjnego.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum