Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Reklama

Już co 5. sklep Dino otwarty w niehandlową niedzielę (lista)

W lipcu Dino podało listę 55 sklepów otwartych w niedziele niehandlowe. Teraz jest ich aż 325.
Reklama

Pod koniec lipca sieć Dino poinformowała, że otwiera wybrane sklepy w niehandlowe niedziele. Na stronie sieci pojawiła się lista 55 placówek, które otworzą swoje drzwi w te dni. 

Obecnie takich placówek jest aż ... 325. Na koniec czerwca sieć liczyła 1622 markety, co oznacza, że sieć otwiera w niehandlowe niedziele już prawie co 5. sklep.

Oto lista sklepów i godziny otwarcia:

Babiak ul. Poznańska 7D, 62-620 Babiak 8:00-21:00
Barlinek 1 ul. Przemysłowa 15, 74-320 Barlinek 8:00-21:00
Bartniczka 1 ul. Długa 2, 87-321 Bartniczka 8:00-21:00
Bedlno ul. Bedlno 27B, 99-311 Bedlno 8:00-21:00
Bełchatów 2 ul. Pabianicka 63B, 97-400 Bełchatów 8:00-21:00
Bełchów 1 Bełchów 85A, 99-418 Bełchów 8:00-21:00
Bestwina 1 ul. Bialska 122, 43-512 Bestwina 8:00-21:00
Biadki 1 ul. Gorzupska 3, 63-714 Biadki 8:00-21:00
Biała (Łódz) 1 ul. Zgierska 6, 95-001 Biała 8:00-21:00
Białogard 3 Kołobrzeska 8, 78-200 Białogard 8:00-21:00
Białośliwie ul. 4-tego Stycznia 22, 89-340 Białośliwie 8:00-21:00
Bielawa 1 ul. Mikołaja Kopernika 9, 58-260 Bielawa 8:00-21:00
Bieruń 2 ul. Wawelska 17, 43-150 Bieruń 8:00-21:00
Bieżyń 1 Bieżyń 22B, 64-010 Krzywiń 8:00-21:00
Bobrowice 1 Bobrowice 99C, 66-627 Bobrowice 8:00-21:00
Bodzanowice 1 ul. Krzywa 1A, 46-312 Bodzanowice 8:00-21:00
Bogatynia 1 ul. Jana Matejki 37, 59-920 Bogatynia 8:00-21:00
Boguszów Gorce 2 ul. Henryka Sienkiewicza 46A, 58-370 Boguszów-Gorce 8:00-21:00
Bojszowy 1 ul. Marii Dąbrowskiej 2, 43-220 Bojszowy 8:00-21:00
Bolesławiec 3 ul. Jana Pawła II 50C, 59-700 Bolesławiec 8:00-21:00
Bolewice 1 ul. Sportowa 1B, 64-305 Bolewice 8:00-21:00
Borek Wlkp. 2 ul. Szosa Jaraczewska 3, 63-810 Borek Wlkp. 8:00-21:00
Borzęciczki 1 ul. Borzęciczki 64A, 63-720 Koźmin Wlkp. 8:00-21:00
Boszkowo-Letnisko 1 ul. Dworcowa 14A, 64-140 Włoszakowice 8:00-21:00
Brańszczyk 1 ul. Bielińska 57, 07-221 Brańszczyk 8:00-21:00
Brdów 1 ul. Cmentarna 19A, 62-620 Babiak 8:00-21:00
Brodnica 1 ul. Długa 1B, 87-300 Brodnica 8:00-21:00
Brzeziny (wlkp) 1 ul. Zielona 2, 62-874 Brzeziny 8:00-21:00
Bydgoszcz 1 ul. Jana Maciaszka 140, 85-367 Bydgoszcz 8:00-21:00
Bysław 1 ul. Główna 27A, 89-510 Bysław 8:00-21:00
Bystra 1 ul. Szczyrkowska 150, 43-360 Bystra 8:00-21:00
Bytom Odrzański 1 ul. Słoneczna 2, 67-115 Bytom Odrzański 8:00-21:00
Chełm Śląski 1 ul. Techników 1A, 41-403 Chełm Śląski 8:00-21:00
Chełmża 1 ul. ks. Piotra Skargi 10A, 87-140 Chełmża 8:00-21:00
Chocianów 2 ul. Trzebnicka 22, 59-140 Chocianów 8:00-21:00
Chocz 1 ul. Pleszewska 39A, 63-313 Chocz 8:00-21:00
Chodel 1 ul. Partyzantów 38, 24-350 Chodel 8:00-21:00
Chodkowo Działki 1 ul. Wyszogrodzka 5, 09-470 Bodzanów 8:00-21:00
Chojny 1 Chojny 11B, 62-600 Koło 8:00-21:00
Chrzan 1 ul. Długa 2A, 63-210 Żerków 8:00-21:00
Cielcza ul. Sienkiewicza 36A, 63-200 Jarocin 8:00-21:00
Czerwińsk nad Wisłą 1 ul. Władysława Jagiełły 1E, 09-150 Czerwińsk nad Wisłą 8:00-21:00
Człuchów 1 ul. Dworcowa 18D, 77-300 Człuchów 8:00-21:00
Dąbcze 1 Dąbcze 62B, 64-130 Rydzyna 8:00-21:00
Dąbie ul. Kościuszki 16, 62-660 Dąbie 8:30-20:00
Dąbie (lub) 1 ul. Zielonogóska 2, 66-615 Dąbie 8:00-21:00
Dąbrowa Biskupia 1 ul. Długa 50-52, 88-133 Dąbrowa Biskupia 8:00-21:00
Dąbrowa Chełmińska 1 ul. Wyzwolenia 2, 86-070 Dąbrowa Chełmińska 8:00-21:00
Dąbrówno 1 ul. Księcia Witolda 1, 14-120 Dąbrówno 8:00-21:00
Debrzno 1 pl. Pocztowy 1A, 77-310 Debrzno 8:00-21:00
Dmosin Drugi 1 Dmosin Drugi 12A, 95-061 Dmosin Drugi 8:00-21:00
Dobiegniew 1 ul. Wojska Polskiego 1B, 66-520 Dobiegniew 8:00-21:00
Dobrcz ul. Kasztanowa 2, 86-022 Dobrcz 8:00-21:00
Dobrzyków 1 ul. Rumiankowa 1, 09-530 Gąbin 8:00-21:00
Dolsk ul. Gostyńskie Przedmieście 35A, 63-140 Dolsk 8:00-21:00
Dopiewo 2 ul. Bukowska 9, 62-070 Dopiewo 8:00-21:00
Doruchów 1 ul. Ostrzeszowska 14B, 63-505 Doruchów 8:00-21:00
Drawno 2 ul. Choszczeńska 56, 73-220 Drawno 8:00-21:00
Drawski Młyn 1 ul. Dworcowa 17, 64-731 Drawski Młyn 8:00-21:00
Dziadowa Kłoda 1 ul. 1 Maja 8A, 56-504 Dziadowa Kłoda 8:00-21:00
Dzierzgoń 1 os. Władysława Jagiełły 12, 82-440 Dzierzgoń 8:00-21:00
Dziwnów 1 ul. Dziwna 15A, 72-420 Dziwnów 8:00-21:00
Dziwnówek ul. Morska 5, 72-420 Dziwnów 8:00-21:00
Gąbin (Maz) 1 ul. Sławoja Składkowskiego 11B, 09-530 Gąbin 8:00-21:00
Gąsawa ul. Półwiejska 4, 88-410 Gąsawa 8:00-21:00
Głogów 1 ul. Ślusarska 1, 67-200 Głogów 8:00-21:00
Główczyce 1 ul. Słupska 1A, 76-220 Glówczyce 8:00-21:00
Gniezno 2 os. Kazimierza Wielkiego 17B, 62-200 Gniezno 8:00-21:00
Golina (Konin) 1 ul. 1 Maja 8, 62-590 Golina 8:00-21:00
Golina 3 ul. Dworcowa 12, 63-200 Jarocin 8:00-21:00
Gołuchów ul. Jana Pawła II 6, 63-322 Gołuchów 8:00-21:00
Gostyń 2 ul. Poznańska 50A, 63-800 Gostyń 8:00-21:00
Gostyń 3 ul. Wrocławska 76, 63-800 Gostyń 8:00-21:00
Gostyń 4 ul. Polna 63A, 63-800 Gostyń 8:00-21:00
Gowarzewo 1 ul. Kleszczewska 1, 63-004 Gowarzewo 9:00-20:30
Góra 2 ul. Kazimierza Wielkiego 1F, 56-200 Góra 8:00-21:00
Grabów ul. Ostrzeszowska 5B, 63-520 Grabów 8:00-21:00
Grodziec (Wlkp) 1 ul. Główna 53, 62-580 Grodziec 8:00-21:00
Grodzisk Wlkp. 3 ul. Rakoniewicka 27, 62-065 Grodzisk Wlkp. 8:00-21:00
Grzybowo 1 ul. Sztormowa 2, 78-132 Grzybowo 8:00-21:00
Gubin 2 ul. Kresowa 118, 66-620 Gubin 8:00-21:00
Iłowa 2 ul. Borowska 1D, 68-120 Iłowa 8:00-21:00
Iłowo Wieś 1 ul. Okrężna 1D, 13-240 Iłowo-Osada 8:00-21:00
Inowrocław 1 ul. ks. P. Wawrzyniaka 25, 88-100 Inowrocław 8:00-21:00
Ińsko 1 ul. Armii Krajowej 10, 73-140 Ińsko 8:00-21:00
Jaktorów Kolonia 1 ul. Żyrardowska 2B, 96-313 Jaktorów-Kolonia 8:00-21:00
Janków Drugi 1 Janków Drugi 1B, 62-814 Blizanów 8:00-21:00
Janowiec Wielkopolski 2 ul. 8-go marca 3, 88-430 Janowiec Wlkp. 8:00-21:00
Janów Ruszki 1 Janów 71C, 96-512 Młodzieszyn 8:00-21:00
Jaraczewo 1 ul. Golska 1, 63-233 Jaraczewo 8:00-21:00
Jarocin 4 ul. Zagonowa 2, 63-200 Jarocin 8:30-20:00
Jarocin 5 ul. Warciana 74, 63-200 Jarocin 8:00-21:00
Jastrowie 1 ul. Wojska Polskiego 17A, 64-915 Jastrowie 8:00-21:00
Jawor ul. Władysława Reymonta 11, 59-400 Jawor 8:00-21:00
Jedlina Zdrój ul. Bolesława Chrobrego 6A, 58-330 Jedlina Zdrój 8:00-21:00
Jelenia Góra 5 ul. Wrocławska 63, 58-506 Jelenia Góra 8:00-21:00
Jutrosin 2 (Nowy Sielec) ul. Adama Mickiewicza 45, 63-930 Jutrosin 8:00-21:00
Kaczory ul. Chodzieska 13A, 64-810 Kaczory 8:00-21:00
Kalisz 5 ul. Korczak 3, 62-800 Kalisz 8:00-21:00
Kalisz Godebskiego ul. Godebskiego 5, 62-800 Kalisz 8:00-21:00
Kaszczor 1 ul. Pod Lipami 1, 64-234 Przemęt 8:00-21:00
Kłodawa ul. Dąbska 28, 62-650 Kłodawa 8:00-21:00
Kobyla Góra ul. Sikorskiego 4, 63-507 Kobyla Góra 8:00-21:00
Kobylin ul. Strzelecka 4, 63-740 Kobylin 8:00-21:00
Kokoszkowy 1 ul. Dekarska 1, 83-207 Kokoszkowy 8:00-21:00
Kołczewo 1 ul. Bałtycka 8D, 72-514 Kołczewo 8:00-21:00
Koło 2 ul. Bogumiła 64, 62-600 Koło 8:00-21:00
Kołodziejewo 1 ul. Kwiatowa 1A, 88-160 Janikowo 8:00-21:00
Konin 1 ul. Ślesińska 7A, 62-510 Konin 8:00-21:00
Konotop 1 ul. Nowosolska 13B, 67-416 Konotop 8:00-21:00
Kościan 3 ul. Nacławska 19, 64-00 Kościan 8:30-20:00
Kotla ul. Głogowska 49A, 67-240 Kotla 8:00-21:00
Kotlin 2 ul. 3 Maja 1A, 63-220 Kotlin 8:00-21:00
Kowalewo Pomorskie 1 ul. Dworcowa 5, 87-410 Kowalewo Pomorskie 8:00-21:00
Koźmin Wlkp 2 ul. Kobylińska 14A, 63-720 Koźmin Wlkp. 8:00-21:00
Koźminek 1 ul. Marii Konopnickiej 12, 62-840 Koźminek 8:00-21:00
Kożuchów ul. Kraszewskiego 9A, 67-120 Kożuchów 8:00-21:00
Kożuchów 2 ul. Dworcowa 2, 67-120 Kożuchów 8:00-21:00
Krobia (kuj-pom) 1 ul. Dolina Drwęcy 2A, 87-162 Lubicz 8:00-21:00
Krobia (wlkp) 2 ul. Poznańska 67, 63-840 Krobia 8:00-21:00
Krotoszyn 10 ul. Przemysłowa 1A, 63-700 Krotoszyn 8:00-21:00
Krotoszyn 5 ul. Kobylińska 14, 63-700 Krotoszyn 8:00-21:00
Krotoszyn 7 ul. Ostrowska 36, 63-700 Krotoszyn 8:00-21:00
Krotoszyn 9 ul. Zdunowska 60, 63-700 Krotoszyn 8:00-21:00
Krzyż Wielkopolski 1 ul. Kalinowa 9, 64-761 Krzyż Wlkp. 8:00-21:00
Książ Wlkp. 2 ul. Powstańców 32, 63-130 Książ Wielkopolski 8:00-21:00
Kudowa Zdrój ul. Słowackiego 1, 57-350 Kudowa Zdrój 8:00-21:00
Kwilcz 1 ul. Gumna 7B, 64-420 Kwilcz 8:00-21:00
Lądek Zdrój 2 ul. Kłodzka 36A, 57-540 Lądek Zdrój 8:00-21:00
 Legnica 2 ul. Kamińskiego 31A-F, 59-220 Legnica 8:00-21:00
 Leoncin 1 ul. Partyzantów 22A, 05-155 Leoncin 8:00-21:00
 Leszno 1 ul. Artura Grottgera 27, 64-100 Leszno 9:00-20:30
 Linia 1 ul. Podgórna 1, 84-223 Linia 8:00-21:00
 Lipiany 1 ul. Barlinecka 1B, 74-240 Lipiany 8:00-21:00
Lipinki Łużyckie 1 ul. Żarska 15A, 68-213 Lipinki Łużyckie 8:00-21:00
Lipno 1 ul. Włocławska 9C, 87-600 Lipno 8:00-21:00
 Lipno 2 ul. Św. Królowej Jadwigi 3, 64-111 Lipno 8:00-21:00
 Lipówki 1 ul. Główna 77, 08-440 Pilawa 8:00-21:00
Lubań 1 ul. Fabryczna Osiedle 10, 59-800 Lubań 8:00-21:00
Lubawka 1 ul. Gazowa 4, 58-420 Lubawka 8:00-21:00
 Lubin 3 ul. Hutnicza 6A, 59-300 Lubin 9:00-20:30
Lubniewice ul. Sulęcińska 9, 69-210 Lubniewice 8:00-21:00
Lubomierz 1 ul. Polna 1A, 59-623 Lubomierz 8:00-21:00
Lubsko 2 ul. Przemysłowa 74, 68-300 Lubsko 8:00-21:00
Lutomiersk 1 ul. Pabianicka 1, Lutomiersk 95-083 8:00-21:00
Łeba 1 al. Św. Jakuba 26, 84-360 Łeba 8:00-21:00
 Łowicz 1 ul. Kiernozka 3, 99-400 Łowicz 8:00-21:00
Łódź 6 ul. Tytusa Chałubińskiego 22, 92-109 Łódź 8:00-21:00
Łubnice 1 ul. Gen. Władysława Sikorskiego 80, 98-432 Łubnice 8:00-21:00
 Łukęcin1 ul. Morska 24, 72-400 Łukęcin 8:00-21:00
Malbork 1 ul. Jana Kochanowskiego 42, 82-200 Malbork 8:00-21:00
 Maniowy 1 ul. Potok 2, 34-436 Maniowy 8:00-21:00
 Miechów - Charsznica 1 ul. Miechowska 53, 32-250 Miechów-Charsznica 8:00-21:00
Miedźna (śl) 1 ul. Pszczyńska 2D, 43-227 Miedźna 8:00-21:00
 Mielno (zach) 1 ul. Lechitów 3, 76-032 Mielno 8:00-21:00
Mieroszów 1 ul. Mickiewicza 26, 58-350 Mieroszów 8:00-21:00
Mieszków 1 ul. Rynek 29, 63-200 Jarocin 8:00-21:00
Międzychód 1 ul. Gen. Sikorskiego 24, 64-400 Międzychód 8:30-20:00
Międzyrzec Podlaski 1 ul. Lecha Kaczyńskiego 10, 21-560 Międzyrzec Podlaski 8:00-21:00
Mikołajki Pomorskie 1 ul. Dworcowa 20, 82-433 Mikołajki Pomorskie 8:00-21:00
Mikstat ul. Krakowska 10C, 63-510 Mikstat 8:00-21:00
Milicz 2 ul. Trzebnicka 31G, 56-300 Milicz 8:00-21:00
Miłosław ul. Wrzesińska 24A, 62-320 Miłosław 8:00-21:00
Mirsk ul. Aleja Wojska Polskiego 1D, 59-630 Mirsk 8:00-21:00
Mława 1 ul. Żuromińska 23A, 06-500 Mława 8:00-21:00
Mściszewice 1 ul. Lęborska 26, 83-321 Mściszewice 8:00-21:00
Murów 1 ul. Wolności 17, 46-030 Murów 8:00-21:00
Niechorze 1 ul. Trzebiatowska 1E, 72-350 Niechorze 8:00-21:00
Nielubia 1 Nielubia 1A, 67-231 Żukowice 8:00-21:00
Nowa Sól 3 ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4, 67-100 Nowa Sól 8:00-21:00
Nowa Wieś Wielka ul. Bydgoska 57, 86-060 Nowa Wieś Wielka 8:00-21:00
Nowe Miasto (Maz) 1 ul. Ciechanowska 49, 09-120 Nowe Miasto 8:00-21:00
Nysa 1 ul. Zwycięstwa 20, 48-303 Nysa 8:00-21:00
Odolanów 2 ul. Kaliska 66, 63-430 Odolanów 8:00-21:00
Odrzywół 1 ul. Opoczyńska 84, 26-425 Odrzywół 8:00-21:00
Olsztynek 1 ul. Staromiejska 7, 11-015 Olsztynek 8:00-21:00
Olszyna 1 ul. Kamienna 1B, 59-830 Olszyna 8:00-21:00
Opatówek 1 ul. Szkolna 1A, 62-860 Opatówek 8:00-21:00
Opoczno 1 ul. Staromiejska 120, 26-300 Opoczno 8:00-21:00
Orchowo ul. Wyzwolenia 10, 62-436 Orchowo 8:00-21:00
Orzechowo ul. Miłosławska 2, 62-322 Orzechowo 8:00-21:00
Osieczna ul. Śmiegielska 1B, 64-113 Osieczna 8:00-21:00
Ostrów 2 ul. Poznańska 75, 63-400 Ostrów Wlkp. 8:00-21:00
Pakosław ul. 22 Stycznia 15A, 63-920 Pakosław 8:00-21:00
Pamiątkowo 1 ul. Szkolna 33, 64-514 Pamiątkowo 8:00-21:00
Piątek ul. Sułkowska 6, 99-120 Piątek 8:00-21:00
Piechcin 1 ul. 11 Listopada 11, 88-192 Piechcin 8:00-21:00
Pieczyska 1 Pieczyska 2D, 98-400 Wieruszów 8:00-21:00
Pielgrzymka 1 Pielgrzymka 106A, 59-524 Pielgrzymka 8:30-20:00
Piła 1 ul. Kossaka 4, 64-920 Piła 8:00-21:00
Piotrków Trybunalski 2 ul. Wojska Polskiego 254A, 97-300 Piotrków Trybunalski 8:00-21:00
Platerówka 1 Platerówka 207, 56-816 Platerówka 8:00-21:00
Pleszew 5 ul. Armii Poznań 30, 63-300 Pleszew 8:00-21:00
Pniewy 1 ul. Wolności 22, 62-045 Pniewy 8:00-21:00
Pobierowo ul. Mickiewicza 52, 72-346 Pobierowo 8:00-21:00
Pogorzela 2 ul. Gostyńska 4A, 63-830 Pogorzela 8:00-21:00
Pokrzywnica 1 al. Fatimska 2, 06-121 Pokrzywnica 8:00-21:00
Pomiechówek 1 ul. Warszawska 49, 05-180 Pomiechówek 8:00-21:00
Poniec 1 ul. Krobska Szosa 31C, 64-125 Poniec 8:00-21:00
Powiercie 1 Powiercie 25A, 62-600 Koło, 8:00-21:00
Przemęt ul. Jagiellońska 27A, 64-234 Przemęt 8:00-21:00
Przygodzice ul. PTR 2, 63-421 Przygodzice 8:00-21:00
Przytoczna ul. Gajowa 5, 66-340 Przytoczna 8:00-21:00
Psary (wlkp) 1 ul. Sportowa 1A, 62-731 Przykona 8:00-21:00
Pszczew 1 ul. Międzyrzecka 17A, 66-330 Pszczew 8:00-21:00
Pustkowo 1 ul. Kamieńska 2, 72-344 Rewal 8:00-21:00
Pyzdry 2 ul. Wymysłowska 2, 62-310 Pyzdry 8:00-21:00
Radgoszcz (Mał) 1 Wincentego Witosa 31, 33-207 Radgoszcz 8:00-21:00
Radomsko ul. Piłsudskiego 89/Telimeny, 97-500 Radomsko 8:00-21:00
Radomsko 4 ul. Jagiellońska 51B, 97-500 Radomsko 8:00-21:00
Radoszyce 1 ul. Konecka 44A, 26-230 Radoszyce 8:00-21:00
Raszówka 1 ul. Polna 2AA , 59-307 Raszówka 8:00-21:00
Rewal 1 ul. Kamieńska 1E, 72-344 Rewal 8:00-21:00
Ręczno 1 ul. Główna 64, 97-510 Ręczno 8:00-21:00
Rogowo ul. Bydgoska 19C, 88-420 Rogowo 8:00-21:00
Rowy 1 ul. Bałtycka 4F, 76-212 Rowy 8:00-21:00
Rozdrażew 2 ul. Krotoszyńska 56A, 63-708 Rozdrażew 8:00-21:00
Rudna ul. Krochmalna 6, 59-305 Rudna 8:00-21:00
Rudziniec ul. Gliwicka 36, 44-160 Rudziniec 8:00-21:00
Rusko 1 ul. Szkolna 26A, 63-233 Jaraczewo 8:00-21:00
Rytwiany 1 ul. Staszowska 18, 28-236 Rytwiany 8:00-21:00
Rzekuń 1 ul. Mazowiecka 43A, 07-411 Rzekuń 8:00-21:00
Sadki 2 ul. Strażacka 1A, 89-110 Sadki 8:00-21:00
Sarbinowo 1 ul. Nadmorska 3F, 76-034 Sarbinowo 8:00-21:00
Sianożęty1 ul. Rolna 46, 78-111 Ustronie Morskie 8:00-21:00
Sicienko 1 ul. Mrotecka 13B, 86-014 Sicienko 8:00-21:00
Siedlemin 1 ul. Główna 32A, 62-200 Jarocin 8:00-21:00
Sieradz 1 ul. Widawska 1A, 98-200 Sieradz 9:00-20:30
Siewierz 1 ul. 3 Maja 5, 42-470 Siewierz 8:00-21:00
Skąpe 1 Skąpe 52, 66-213 Skąpe 8:00-21:00
 Skierniewice 1 ul. Makowska 23, 96-100 Skierniewice 8:00-21:00
Skoki 1 ul. Kościelna 10, 62-085 Skoki 8:00-21:00
Sława 1 ul. Henryka Pobożnego 6A, 67-410 Sława 8:00-21:00
Sława 2 ul. Przemysłowa 9A, 67-410 Sława 8:00-21:00
Słubice 1 ul. Płocka 81A, 09-533 Słubice 8:00-21:00
 Słupca 1 ul. Traugutta 61, 62-400 Słupca 8:00-21:00
Sobótka (Ostrowski) 1 Sobótka 83C, 63-400 Ostrów Wlkp 8:00-21:00
Sochaczew 1 ul. Karwowska 2, 96-500 Sochaczew 8:00-21:00
Sokolniki 2 pl. Miasteczko 4A, 98-420 Sokolniki 8:00-21:00
Somonino 1 ul. Wolności 60, 83-314 Somonino 8:00-21:00
Sompolno 2 ul. Warszawska 56, 62-610 Sompolno 8:00-21:00
 Sośnicowice 1 ul. Przemysłowa 9, 44-153 Sośnicowice 8:00-21:00
Sośno 1 al. Jana Pawła II 9, 89-412 Sośno 8:00-21:00
Starachowice 1 ul. Ostrowiecka 175, 27-200 Starachowice 8:00-21:00
 Stare Kozłowice 1 Stare Kozłowice 58, 96-315 Wiskitki 8:00-21:00
Stare Kurowo ul. Kościuszki 95B, 66-540 Stare Kurowo 8:00-21:00
Stawiszyn ul. Długa Wieś Druga 3B, 62-820 Stawiszyn 9:00-20:30
Stegna (pom) 1 ul. Gdańska 27B, 82-103 Stegna 8:00-21:00
Strykowo 1 ul. Bukowska 19, 62-062 Strykowo 8:00-21:00
Sulmierzyce 2 ul. Krotoszyńska 54, 63-750 Sulmierzyce 9:00-20:30
Sułów 2 ul. Żmigrodzka 9A, 56-300 Milicz 8:00-21:00
Sypniewo (kuj-pom) 1 uI. 29 Stycznia 41, 89-422 Sypniewo 8:00-21:00
Sypniewo 1 ul. Mickiewicza 50, 64-962 Sypniewo 8:00-21:00
Szczecinek 2 ul. Narutowicza 2A, 78-400 Szczecinek 8:00-21:00
Szczerców ul. Praga 48, 97-420 Szczerców 8:00-21:00
Szprotawa 2 ul. Niepodległości 13A, 67-300 Szprotawa 8:30-20:00
Szubin 1 ul. Kcyńska-Nowe Osiedle 25A, 89-200 Szubin 8:00-21:00
 Szydłowiec 1 ul. Wschodnia 24, 26-500 Szydłowiec 8:00-21:00
Ścinawa 2 ul. Lubińska 23, 59-330 Ścinawa 8:00-21:00
Śmigiel 2 ul. Leszczyńska 41, 64-030 Śmigiel 8:00-21:00
Śrem 2 ul. Józefa Chełmońskiego 4, 63-100 Śrem 8:00-21:00
Środa Wlkp. 2 ul. Topolska 25, 63-000 Środa Wlkp. 8:30-20:00
Świdnica 1 ul. Sosnowa 1, 66-008 Świdnica 8:00-21:00
Świebodzin 2 ul. Podgórna 1, 66-200 Świebodzin 8:00-21:00
Świętno 1 ul. Powstańców Wlkp. 21B, 64-224 Świętno 8:00-21:00
 Tczew 2 ul. Czerwonego Kapturka 1, 83-110 Tczew 8:00-21:00
 Tłuchówek 1 Tłuchówek 1A, 87-605 Tłuchowo 8:00-21:00
Tomaszów Mazowiecki 2 ul. Graniczna 53, 97-200 Tomaszów Mazowiecki 8:00-21:00
Topola Mała ul. Krótka 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski 9:00-20:30
 Tryszczyn 1 ul. Bydgoska 17, 86-011 Wtelno 8:00-21:00
Trzcianka 2 ul. Staszica 5, 64-980 Trzcianka 8:00-21:00
 Trzebiatów 1 ul. Zagórska 24A, 72-320 Trzebiatów 8:00-21:00
Trzebiechów 1 ul. Sulechowska 21, 66-132 Trzebiechów 8:00-21:00
Trzebień 1 ul. Bolesławiecka 35A, 59-700 Bolesławiec 8:00-21:00
 Trzebież 1 ul. Neptuna 1, 72-020 Trzebież 8:00-21:00
 Trzebnica 2 ul. Milicka 20C, 55-100 Trzebnica 8:00-21:00
Tuchola 1 ul. Świecka 94A, 89-500 Tuchola 8:00-21:00
Turek 3 ul. Komunalna 1B, 62-700 Turek 8:00-21:00
Tyniec Mały 1 ul. Wrocławska 2, 55-040 Tyniec Mały 8:00-21:00
Ustronie Morskie 1 ul. Kolejowa 30, 78-111 Ustronie Morskie 8:00-21:00
Waganiec 1 ul. Kujawska 25, 87-731 Waganiec 8:00-21:00
Walim 1 ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 38B, 58-320 Walim 8:00-21:00
Wałbrzych 2 ul. Orkana 63a, 58-307 Wałbrzych 9:00-20:30
Wawrów 1 ul. Morelowa 1, 66-400 Wawrów 8:00-21:00
Wągrowiec 2 ul. Zbigniewa Kuźmy 4, 62-100 Wągrowiec 8:00-21:00
Wąsosz ul. Rawicka 2H, 56-210 Wąsosz 8:00-21:00
Widziszewo 1 ul. Dworcowa 9, 64-000 Kościan 8:00-21:00
Wilczogóra ul. 700-lecia 28, 62-550 Wilczogóra 8:00-21:00
Wilkowo Polskie 1 ul. Kościańska 30, 64-050 Wielichowo 8:00-21:00
Wilkowyja 1 ul. Powstańców Wlkp. 17A, 63-200 Jarocin 8:00-21:00
Wilków 1 ul. Wrocławska 44, 46-113 Wilków 8:00-21:00
Wińsko ul. Witosa 12, 56-160 Wińsko 8:00-21:00
Wiślica ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 23, 28-160 Wiślica 8:00-21:00
Witaszyce 1 ul. Piaskowa 2A, 63-230 Witaszyce 8:00-21:00
Witoszyn 1 ul. Żołnierzy II Armii WP 69A, 68-131 Wymiarki 8:00-21:00
Włoszakowice ul. Myśliwska 2, 64-140 Włoszakowice 8:00-21:00
Włoszczowa 1 ul. Zielona 1B, 29-100 Włoszczowa 8:00-21:00
Wojciechówka 1 Wojciechówka 7C, 62-800 Kalisz 9:00-20:30
Wola Radłowska Wola Radłowska 29, 33-133 Wola Radłowska 8:00-21:00
Wolin 1 ul. Marii Konopnickiej 18, 72-510 Wolin 8:00-21:00
Wołów ul. Piłsudskiego 14, 56-100 Wołów 8:00-21:00
Wójcin 1 Wójcin 48A, 88-324 Jeziora Wielkie 8:00-21:00
Września 2 ul. Słowackiego 70, 62-300 Września 8:00-21:00
Wschowa 2 ul. Kościuszki 15, 67-400 Wschowa 8:00-21:00
Zadzim 1 Kazimierzew 25A, 99-232 Zadzim 8:00-21:00
Zagórze Śląskie 1 ul. Główna 9, 58-321 Zagórze Śląskie 8:00-21:00
 Zakrzewo 1 ul. Człuchowska 1, 77-424 Zakrzewo 8:00-21:00
Zawonia 2 ul. Niedarska 1, 55-106 Zawonia 8:00-21:00
Zbąszyń ul. 17 Stycznia 34, 64-360 Zbąszyń 8:00-21:00
Zduny 2 ul. Krotoszyńska 13A, 63-760 Zduny 8:00-21:00
Zduńska Wola 4 ul. Szadkowska 61, 98-220 Zduńska Wola 9:00-20:30
Zelów 2 ul. Kościuszki 110, 97-425 Zelów 8:00-21:00
Zieleniewo 1 ul. Malinowa 1, 78-100 Zieleniewo 8:00-21:00
Zielona Góra 3 ul. Łężyca-Geologów 4, 66-016 Zielona Góra 8:00-21:00
Złoczew ul. Burzenińska 11A, 98-270 Złoczew 8:00-21:00
 Złotniki Kujawskie 1 ul. Wiejska 4, 88-180 Złotniki Kujawskie 8:00-21:00
Złotów 1 ul. Wielatowska 12, 77-400 Złotów 8:00-21:00
 Żagań 1 ul. J. Piłsudskiego 45B, 68-100 Żagań 8:00-21:00
Żarki 2 ul. Koziegłowska 1C, 42-310 Żarki 8:30-20:00
Żary 1 ul. Zielonogórska 16, 68-200 Żary 8:30-20:00
Żerków 2 ul. Nad Stawem 1, 63-210 Żerków 8:00-21:00
Żmigród pl. Wojska Polskiego 4, 55-140 Żmigród 8:00-21:00
Żnin 1 ul. Składowa 11, 88-400 Żnin 8:30-20:00
Żórawina ul. Kolejowa 1A, 55-020 Żórawina 8:00-21:00
Żyrardów 2 ul. Filipa de Gerarda 5, 96-300 Żyrardów 8:00-21:00

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (5)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.