Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kabanosy Duda w sieci Biedronka w ramach akcji Gang Bystrzaków

Kabanosy Duda Nasze Polskie rozszerzają dostępność i od najbliższego czwartku produkty z linii można kupić w ramach akcji „Gang Bystrzaków” w sieci sklepów Biedronka.
Reklama

Od czwartku, 10 listopada, kabanosy z serii Duda Nasze Polskie dołączają do „Gangu Bystrzaków”, akcji promocyjnej sieci Biedronka. Kabanosy w czterech odsłonach smakowych dołączają do innych produktów z serii Duda Nasze Polskie oraz Cedrob z Kurnej Półki promowanych w jesiennej akcji dyskontu. 

Marka Duda od października posiada w swojej ofercie nowe gramatury kabanosów: 95 g oraz 170g. W ofercie pojawiają się kabanosy wieprzowe, drobiowo-wieprzowe, pikantne czy swojski boczek.

- Od kilku tygodni prowadzimy w największych antenach radiowych kampanię promującą markę Duda i jej produkty, do spróbowania których śpiewająco zachęca Sławomir, obecnie jeden z najpopularniejszych głosów w naszym kraju. Spoty można usłyszeć na antenach Radia RMF, Radia Zet oraz Polskiego Radia – mówi Marietta Stefaniak.

Do tej pory w ramach akcji promocyjnej dyskontu „Gang Bystrzaków” na półkach co tydzień pojawiały się kolejne produkty Duda Nasze Polskie i Cedrob z Kurnej Półki. Konsumenci mieli okazję kupić między innymi frankfurterki, kiełbaski drobiowe czy plastry na kanapkę. Natomiast kabanosy marki Duda Nasze Polskie są dostępne w większości sieci handlowych oraz w handlu hurtowym, a ich promocję obok kampanii radiowej wspiera kampania digitalowa.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum