Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kalendarz adwentowy i maskotyki ze słodyczami od Milki

Milka wprowadziała do sprzedaży kalendarz adwentowy w dwóch wersjach graficznych do wyboru. W ofercie Milki pojawią się też Mikołaj Milka 50 g i Bałwanek Milka 50 g, czekoladki Milka Mini Snow Balls 100 g oraz kule śnieżne z kremem waniliowym w środku – Milka Snow Balls 112 g oraz wersja Oreo, a w wybranych sklepach będzie można kupić maskotki ze słodyczami Milka.
Reklama

Produkty sezonowe będą miały silne wsparcie mediowe, PR-owe oraz sprzedażowe. Świąteczny spot emitowany będzie w telewizji i kinach, a nowe kreacje digitalowe na platformach VOD oraz w serwisach społecznościowych Facebook i Youtube. Dodatkowo, w całej Polsce pojawią się citylighty. Z kolei do sklepów mało i wielkoformatowych trafią stojaki prepackowane oraz materiały POSM.

Istotnym elementem świątecznej kampanii będzie także cykl wydarzeń. Odbędą się one w galeriach handlowych w dziewięciu miastach: Warszawie, Łodzi, Kielcach, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy i Gdyni. Na konsumentów czekać będą interaktywne kalendarze adwentowe oraz słodkie upominki.

Zakupem mediów do kampanii zajął się dom mediowy Carat. Za kreacje odpowiada agencja Sarigato. Za realizację eventów w centrach handlowych – agencja Event Factory. Obsługę social media powierzono Liquid Thread. Działania PR prowadzi agencja Big Picture.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum