Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kalendarze adwentowe Lidl Polska dla dzieci i... zwierząt 

W  sklepach Lidl Polska oraz na stronie internetowej klienci mogą kupić kalendarz adwentowy Livarno, który jednocześnie jest ozdobą wnętrz – składa się z 24 filcowych, ponumerowanych torebek. Kalendarz adwentowy przygotowała także firma Mattel, producent lalek Barbie -  dziecko znajdzie w nim lalkę oraz dodatki, np. ubranka.
Reklama

W  sklepach Lidl Polska i na stronie internetowej można także kupić kalendarz adwentowy Jollypaw, przeznaczony dla… zwierząt. Występuje w  dwóch wariantach: dla psów oraz kotów. Oba zawierają różne smakołyki.

Lidl Polska od lat współpracuje z Caritas Polska oraz Caritas w Diecezjach, podejmując działania na rzecz niemarnowania żywności, a także pomagając osobom potrzebującym: samotnym, znajdującym się w kryzysie bezdomności, wielodzietnym rodzinom itp.

Pomoc dotkniętym kryzysem uchodźczym

W ciągu minionych dwóch lat centra dystrybucyjne sieci przekazały Caritasowi ponad 218  ton towarów. Ponadto dwa razy do roku w sklepach Lidl Polska odbywają się zbiórki żywności na rzecz podopiecznych Caritasu, podczas których każdorazowo zbieranych jest kilkadziesiąt ton artykułów spożywczych.

Jednym z aspektów współpracy jest również pomaganie ludziom dotkniętym kryzysem uchodźczym. Aby ich wesprzeć, Lidl Polska wprowadził do swojej oferty kalendarz adwentowy „Boski Adwent”, przygotowany dla Caritasu. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc obcokrajowcom, którzy musieli opuścić swoje domy. W kalendarzu umieszczono 6 kodów QR. Każdy z nich zawiera odnośnik do filmu poświęconego zagadnieniom różnic kulturowych w przeżywaniu Świąt Bożego Narodzenia.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum