Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kampania herbat zielonych Big-Active

Trwa kampania herbat zielonych Big-Active, pod hasłem „Najwięcej przyjemności w jednej torebce”. Obejmuje ona emisje spotu w stacjach telewizyjnych, a także w kanałach online - na YouTube, Player oraz PolsatGo.
Reklama

Herbaty zielone Big-Active to oryginalne kompozycje dużych liści herbaty ze starannie dobranymi dodatkami, takimi jak egzotyczne owoce i barwne płatki kwiatów. Zamknięte w przezroczystej torebce, zachwycają pełnią smaku i aromatu.

Ich wyróżniki stały się inspiracją do kampanijnego spotu.  

- Video emitowane w ramach kampanii odwołuje się do emocji, przyjemności i zdecydowanie wykracza poza standardowe zaprezentowanie produktów – mówi Agnieszka Michalak, Brand Manager w Herbapol-Lublin S.A. - W nowoczesny, a przy tym sensualny sposób pokazujemy, że nasze zielone herbaty pobudzają zmysły i przenoszą do świata pełnego kolorów, aromatów i smaków. A to dzięki ich najwyższej jakości i starannie opracowanym, intrygującym kompozycjom dużych liści herbaty i dodatków. Taka forma spotu oddaje charakter marki Big-Active i pozwala nam skutecznie przyciągnąć uwagę świadomych konsumentek, które stawiają na wysoką jakość i poszukują nowych doznań smakowych.

Już wkrótce rozpocznie się także kampania display oraz na platformach Facebook i Instagram. Jej celem będzie wzmocnienie świadomości szerokiego portfolio marki Big-Active, które tworzą między innymi herbaty zielone, białe, czarne aromatyzowane i czerwone. Przygotowane w ramach kampanii materiały pojawią się na najbardziej zasięgowych portalach kobiecych i lifestylowych.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum