Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kanał Sportowy i Biedronka - drugie podejście do współpracy

Od czwartku, 22 września, w Biedronce dostępne będą kubki z wytłoczeniem, kubki zmieniające kolor oraz kubki termiczne Kanału Sportowego.
Reklama

Od 22 września, klienci Biedronki mogą zaopatrzyć się w niezbędne podczas jesiennych wieczorów kubki sygnowane przez jeden z najpopularniejszych kanałów w Polsce – Kanał Sportowy. To druga współpraca pomiędzy Biedronką i Kanałem Sportowym.

 

 

Współpraca Biedronki i Kanału Sportowego

- Cieszymy się na kontynuowanie współpracy z Biedronką przy sprzedaży kolejnych produktów Kanału Sportowego. Nauczeni doświadczeniem poprzedniej promocji, tym razem z pełnym przekonaniem przekazujemy w ręce naszych widzów i klientów artykuły najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że przypadną im do gustu - mówi Agnieszka Prachniak, dyrektor ds. rozwoju biznesu Kanału Sportowego.

Kubki Kanału Sportowego w sklepach Biedronka

W ofercie sieci Biedronka znajdują się kubki ceramiczne zmieniające kolor o pojemności 450 ml, kubki ceramiczne z wytłoczeniami o poj. 450 ml oraz kubki termiczne o poj. 480 ml. Każdy rodzaj kubków dostępny jest w 4 unikalnych wzorach sportowych lub wzorach z podobiznami założycieli Kanału Sportowego: Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego.  

Ceny kubków Kanału Sportowego

Kubki ceramiczne dostępne będą w cenie 24.99 zł za sztukę, natomiast cena kubka termicznego będzie wynosić 39.99 zł za sztukę.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum