Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Karuzela szuka wykonawcy parku handlowego w Jastrzębiu-Zdroju

Spółka Karuzela ogłosiła przetarg na wybór wykonawcy parku handlowego w Jastrzębiu-Zdroju. Na powierzchni prawie trzech hektarów powstanie Park Handlowy Karuzela o powierzchni GLA prawie 12 tys. mkw., którego otwarcie przewidziane jest na połowę przyszłego roku.
Reklama
  • Już wkrótce rozpocznie się budowa największego parku handlowego w 90-tys. Jastrzębiu-Zdroju. 
  • Inwestycja zlokalizowana jest w obrębie ul. Jana Pawła II oraz Armii Krajowej. W parku handlowym będzie działać 15 sklepów.

Umowy podpisały już takie sieci, jak: Carrefour, Jula, Martes Sport, Pepco, Dealz, Rossmann, RTV EURO AGD, a także Sinsay. Trwają zaawansowane rozmowy z ostatnimi najemcami - podaje spółka.

Spółka Karuzela Zdrój to wspólne przedsięwzięcie Karuzela Holding i Mitiska REIM. Obiekty realizowane przez to join-venture są tworzone w miastach o 20 tys. - 90 tys. mieszkańców.

Park handlowy Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju, wiz. mat. pras.
Park handlowy Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju, wiz. mat. pras.

Gdzie działają parki handlowe Karuzela

Obecnie pod nazwą Karuzela  działają obiekty o łącznej powierzchni ponad 90 tys. mkw., w ośmiu miastach: w Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Wrześni, Ełku, Puławach, Wągrowcu i Kołobrzegu. Trwa budowa w Białej Podlaskiej,  a poza Jastrzębiem-Zdrojem przygotowywana jest inwestycja m.in. w Świebodzinie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum