Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Karuzela w Puławach powstanie w miejscu po Tesco

Inwestor parku handlowego Karuzela w Puławach otrzymał w październiku prawomocne pozwolenie na budowę obiektu o powierzchni handlowej ponad 14 tys mkw. Lokalizacja Karuzeli przy ulicy Dęblińskiej to przebudowa istniejącego tam wcześniej hipermarketu Tesco.
Reklama

- W kategorii parków handlowych  obiekt w Puławach to duży projekt który odpowiada obecnym trendom w branży jest również zapotrzebowaniu wśród najemców - mówi Katarzyna Gruszczyńska, zajmująca się komercjalizacją Karuzeli.

Podpisane zostały już umowy na powierzchnie handlowe ze sklepami Sinsay, House, Cropp, Media Expert i Jysk które stanowią ponad 35 proc. powierzchni całego obiektu. W tej chwili inwestor jest na etapie wyboru generalnego wykonawcy dla projektu, którego otwarcie przewidywane jest na koniec 2021 roku.

Spółka, która jest inwestorem w Puławach jest wspólnym przedsięwzięciem polskiej firmy Karuzela Holding i belgijskiego funduszu zarządzanego przez firmę Mitiska. Obiekty pod tą nazwą realizowane są od 8 lat na terenie całej Polski. W swych działaniach Karuzela koncentruje się na budowie parków handlowych i galerii w miastach o wielkości 20-60 tys. mieszkańców. Obecnie pod nazwą Karuzela działają obiekty w Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Gołdapi, Mrągowie i Wrześni. W chwili obecnej trwją budowy dwóch kolejnych obiektów – w Kołobrzegu i w Ełku. W ciągu kolejnych lat spółka zamierza zbudować kolejne obiekty w Wągrowcu, Tarnobrzegu, Białej Podlaskiej, Inowrocławiu, Zduńskiej Woli i Świebodzinie oraz rozbudować te istniejące w Wodzisławiu Śląskim i Wrześni.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum