Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kasztelan rusza z nową kampanią

Ruszyła ogólnopolska kampania marki przypominająca, że Kasztelan jest świetnym, naturalnym towarzyszem grilla. Jednym z jej elementów jest seria nowych spotów telewizyjnych, których emisja trwa od 24 kwietnia br. Kampanii towarzyszą również działania w kanałach digital oraz w punktach sprzedaży.
Reklama

„Racz Waść Wpaść” to hasło dobrze znane z dotychczasowych kampanii reklamowych marki Kasztelan. Teraz Kasztelan – bohater marki, zaprasza, by w jego towarzystwie wpaść na grilla. Działania promocyjne ruszyły z końcem kwietnia, wpisując się w nadchodzący okres grillowy, którego symbolicznym początkiem jest majowy długi weekend.

Na kampanię telewizyjną złoży się seria 10-sekundowych spotów pod hasłem „Na grilla! Racz waść wpaść”. Nie zabraknie dobrego humoru oraz radosnej atmosfery, która towarzyszy i światu Kasztelana i wiosennemu grillowaniu.
Za koncept kreatywny kampanii telewizyjnej marki Kasztelan odpowiada agencja Brainbox, spoty wyreżyserował Szymon Pawlik, za produkcję odpowiada dom produkcyjny Dynamo, a zakupem mediów zajął się dom mediowy Initiative.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum