Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kaufland Card aktywacja. Co zyskamy dzięki nowej karcie lojalnościowej?

Kaufland kończy z dotychczasowym programem lojalnościowym - kartami PayBack. Nowością, którą przygotowała sieć dla swoich klientów jest Kaufland Card. Jak informuje detalista, "nowy program lojalnościowy jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego konsumenta".
Reklama

Nowy program lojalnościowy sieci Kaufland jest dostępny dla klientów od 2 marca. Dzięki Kaufland Card użytkownicy będą mogli kupować w atrakcyjnych cenach oraz otrzymają kupony rabatowe dostosowane do ich preferencji zakupowych. Każde zakupy będą premiowane punktami, które dadzą dodatkowe zniżki. 

 

Jak założyć Kaufland Card?

Procedura rejestracji jest bardzo prosta. Klienci mogą dokonać rejestracji przy pomocy karty mobilnej lub skorzystać z pomocy hostess, które zakładają program lojalnościowy klientom odwiedzającym sklep stacjonarny. Chcąc zarejestrować kartę w aplikacji mobilnej, wystarczy pobrać darmową aplikację , nacisnąć basen Kaufland Card i głównej części ekranu aplikacji, a następnie dokonać rejestracji zgodnie z prostymi wskazówkami. 

Karty fizyczne - plastikowe, klienci mogą pobrać w sklepach stacjonarnych u kasjerów, hostess lub w punkcie informacyjnym. Kartę plastikową możesz zarejestrować od razu w markecie – wystarczy, że zeskanujesz ją na terminalu, który znajduje się w punkcie informacyjnym i będziesz postępować zgodnie z wyświetlającymi się na ekranie krokami rejestracji. 

 

Czy można mieć 2 karty Kaufland Card?

Klienci mogą połączyć niezarejestrowaną kartę plastikową z urządzeniem mobilnym. Dzięki temu będziemy zawsze posiadać przy sobie kartę w telefonie. Do jednego konta mobilnego można podłączyć maksymalnie 5 kart, dzięki czemu aż 5 członków rodziny może zbierać punkty na jednym koncie jednocześnie. 

Kaufland Card aktywacja. Co zyskamy dzięki nowej karcie lojalnościowej?, fot. dlahandlu.pl
Kaufland Card aktywacja. Co zyskamy dzięki nowej karcie lojalnościowej?, fot. dlahandlu.pl

Co daje karta Kaufland Card?

Poza zniżkami na niektóre produkty oraz dedykowanymi kuponami rabatowymi uczestnicy programu lojalnościowego Kaufland, otrzymują punkty za zakupy. Za każdą wydaną złotówkę klienci otrzymają 1 punkt na swojej karcie. Jak informuje sieć, otrzymane punkty można wymienić nie tylko na rabaty w sieci Kaufland, ale także u partnerów detalisty, obecnie są nimi m.in. Flixbus i BookBeat, a lista ta będzie stale rozwijana jak informuje sieć.

Jak sprawdzić kartę Kaufland?

Istnieją dwa sposoby na sprawdzenie salda karty podarunkowej: można to zrobić osobiście w Punkcie Informacyjnym w każdym markecie Kaufland lub zadzwonić pod numer telefonu 800 300 062.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (4)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum