Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kaufland Card - pomimo problemów technicznych ma milion użytkowników

Z nowego programu lojalnościowego Kaufland Card, który wystartował 2 marca  korzysta już ponad milion użytkowników. Program zastapił Payback.
Reklama

Z okazji przekroczenia miliona użytkowników Kaufland Card sieć zaoferowała klientom specjalną promocję - w poniedziałek klienci korzystający z Kaufland Card mogą zrobić zakupy w sklepach Kaufland ze zniżką 10 proc. 

Kaufland Card ma milion użytkowników

Kaufland Card to nowy program lojalnościowy, który oferuje specjalne oferty zniżkowe (w tym zniżki spersonalizowane). Za każde wydane 1 zł w sklepie Kaufland uczestnik programu otrzymuje 1 punkt. 

Komunikacja nowego programu lojalnościowego Kauflandu odbywa się szeroko – za pośrednictwem niemal wszystkich dostępnych kanałów. Od 26 lutego z kampanią promocyjną można spotkać się w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i radiowych, na wybranych platformach VOD oraz w aplikacji Spotify. 

Z ofertą i informacjami na temat nowego programu lojalnościowego konsumenci mogą się zapoznać również w samych marketach, gdzie poza plakatami i komunikatami w sklepowym radiu spotkamy pracowników pomagających w rejestracji. Informacje na temat programu oraz pierwsze oferty znaleźć można także w gazetkach sieci.   

Początkowe kłopoty z Kaufland Card

Przypomnijmy, że pierwsze dni aktywacji przyniosły wielu klientom sporo irytacji, ponieważ aplikacja często się zawieszała.

- W pierwszych dniach startu programu lojalnościowego występowały tymczasowe problemy techniczne związane nie z samą aplikacją, a z przeciążeniem serwerów, co było spowodowane dużą liczbą rejestracji w tym samym czasie. Problem został niezwłocznie rozwiązany i obecnie klienci bez żadnych przeszkód mogą dołączyć do programu. Zainteresowanie programem jest bardzo duże, gdyż oferuje on szereg korzyści, w tym zniżki na wybrane produkty, punkty za każde zakupy, które można wymienić na kupony rabatowe czy elektroniczne podsumowanie zakupów, które w sposób transparentny pokazuje, ile pieniędzy zaoszczędziliśmy, używając Kaufland Card - tłumaczyła nam Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

Kaufland Card
Kaufland Card

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum