Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kaufland nie odpuszcza Kielc. Otworzy sklep, ale mniejszy

11 października hipermarket E.Leclerc w Pasażu Świętokrzyskim w Kielcach zakończył działalność. Jego miejsce zajmie sklep z szyldem Kaufland.
Reklama

Sieć Kaufland w specjalnym oświadczeniu pisze: "W nawiązaniu do doniesień medialnych dotyczących rezygnacji sieci Kaufland z przejęcia części powierzchni handlowej w Pasażu Świętokrzyskim w Kielcach oświadczamy, że informacje te są nieprawdziwe. We wspomnianym miejscu powstanie sklep Kaufland o powierzchni sprzedaży mniejszej niż pierwotnie planowano, co nie wpłynie na ograniczenie konkurencji na lokalnym rynku sprzedaży detalicznej".

Przypomnijmy, że dyrekcja sklepu E.Leclerc w Kielcach wydała oficjalny komunikat: "Informujemy, że od 11 października sklep E. Leclerc w Pasażu Świętokrzyskim w Kielcach zakończył działalność. Mimo prowadzonych w ostatnim okresie rozmów z właścicielem centrum handlowego, nie udało się dojść do porozumienia. Sklep E.Leclerc w Kielcach działał od 2006 roku. Serdecznie dziękujemy personelowi sklepu oraz wszystkim klientom za 15-letnie zaufanie".

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (3)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum