Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kaufland otwiera 3. hipermarket w tym miesiącu. Do realizacji planu brakuje 9

22 października Kaufland otwiera 191. sklep w Polsce. Będzie to trzecie otwarcie w tym miesiącu. Sieć w ostatnim czasie znacznie przyspieszyła z ekspansją w naszym kraju, aby zamknąć rok z liczbą 200 sklepów.
Reklama

22 października zostanie otwarty nowy sklep sieci Kaufland w Koszalinie przy ulicy Janka Stawisińskiego 1. Będzie to już 191. market sieci Kaufland w Polsce, 11. w województwie zachodniopomorskim i 2. w Koszalinie.

Dzięki otwarciu sklepu Kaufland powstało 80 nowych miejsc pracy w markecie, a dodatkowe miejsca pracy utworzą najemcy pasażu handlowego. Powierzchnia sprzedaży w markecie wynosi blisko 2000 mkw. Ofertę sklepu Kaufland w Koszalinie wzbogacą punkty usługowo-handlowe, zlokalizowane w pasażu marketu. Ich powierzchnia sprzedaży wynosi ponad 120 mkw. Swoje usługi i produkty oferować będą: piekarnia, sklep mięsny oraz salon prasowy.

Przypomnijmy, 15 października ruszył sklep Kauflandu w Kościerzynie, a 8 października w Kielcach. Ponadto lokalne media podały, że jeszcze przed świętami ruszy sklep we Wrocławiu między ul. Borowską i Ślężną.

Niedawno Kaufland zapowiedział otwarcie 200. marketu w Polsce. Z tej okazji sieć zorganizowała konkurs z nagrodami. Według wcześniejszych zapewnień, 200. sklep ma zostać otwarty jeszcze w tym roku.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum