Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kaufland przeznaczył 600 tys. zł na remont szkolnych stołówek

Konkurs „Stołówka z klasą” organizowany przez sieć Kaufland dobiegł końca. Zgodnie z założeniem konkursu każda wygrana szkoła otrzymała 60 tys. zł. Pieniądze zostały przeznaczone na remont stołówek, z których już od początku września korzystają uczniowie dziesięciu zwycięskich placówek.
Reklama

Kaufland zorganizował konkurs pt. „Stołówka z klasą”. Zostały do niego zaproszone wybrane placówki, które w 2019 roku nie uzyskały dofinansowania na poprawę standardu stołówek w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”, zaplanowanego na lata 2019-2023”. Zwycięskie szkoły zostały wybrane przez internautów, którzy oddawali swoje głosy na najlepszą pracę plastyczną promującą prawidłowe nawyki żywieniowe.

Zakres przeprowadzonych prac różnił się w zależności od potrzeb danej szkoły. W odrestaurowanych stołówkach m.in. odmalowano ściany i sufity, wymieniono oświetlenie oraz drzwi czy zamontowano rolety okienne lub żaluzje. Ponadto część szkół zdecydowała się na zakup nowych stolików i krzeseł.

 Laureatami konkursu „Stołówka z klasą” zostały: Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim; Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 we Wrześni; Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju; Szkoła Podstawowa nr 14 w Krośnie; Szkoła Podstawowa nr 50 w Warszawie; Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku; Szkoła Podstawowa nr 8 w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie; Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Busku-Zdroju; Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie; Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum