Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Jesienna loteria Kaufland. Co można wygrać?

Sieć Kaufland przygotowała dla swoich klientów Jesienną Loterię. Każda osoba, która w okresie od 6 października do 16 listopada zrobi zakupy za minimum 100 zł, otrzyma zdrapkę. Na piętnastu szczęśliwców czeka voucher o wartości 24 tys. zł do wykorzystania w sklepach Kaufland.
Reklama

Jesienna Loteria Kuaflandu

Jesienna Loteria sieci Kaufland potrwa od 6 października do 16 listopada. Każda osoba, która zrobi zakupy za minimum 100 zł (z wyłączeniem określonych produktów), otrzyma od kasjera zdrapkę. W przypadku płatności w kasie samoobsługowej, po zdrapkę należy udać się do pracownika sklepu. Do wygrania jest ponad 850 tys. nagród natychmiastowych, takich jak żetony do wózków, magnesy na lodówkę, vouchery do wykorzystania w trakcie kolejnych zakupów o wartości 2 zł i 5 zł oraz po zarejestrowaniu 400 zł i karty paliwowe o wartości 400 zł.

Klienci, którzy dodatkowo zarejestrują paragon na stronie www.jesiennaloteriakaufland.pl, wezmą udział w loterii i powalczą o nagrody główne, w tym: 15 voucherów na całoroczne zakupy w sklepach Kaufland o wartości 24 tys. zł i 20 voucherów na wycieczkę o wartości 6 tys. zł każdy.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum