Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kaufland wspiera konstruktorów z PWR Racing Team

Sieć Kaufland dołączyła do grona Złotych Partnerów młodych konstruktorów – studentów Politechniki Wrocławskiej, którzy co roku tworzą nowy bolid wyścigowy, zmagając się z innymi inżynierami w międzynarodowych zawodach.
Reklama

Wrocławski zespół od kilku lat utrzymuje się na pierwszym miejscu w Polsce i światowej czołówce.

Na swoim koncie mają już 11 niepowtarzalnych bolidów klasy Formula Student, które tworzą od podstaw, używając komponentów przekazanych lub wyprodukowanych przez partnerów. Za każdym razem to całkowicie autorska konstrukcja. Na swoim koncie mają zwycięstwo w zawodach Formula Student Italy 2017 i cały czas nie zwalniają tempa. 

PWR Racing Team – najlepsi w Polsce, jedni z lepszych na świecie

Tylko w tym roku zespół brał udział w takich wydarzeniach jak Formula Student East na Węgrzech, Formula Student Germany oraz Fromula Student Alpe Adria. Każde zawody sprawdzają zespół pod kątem zastosowanych rozwiązań mechanicznych, elektronicznych czy bezpieczeństwa. Poza wspomnianymi ocenie podlegają także konkurencje statyczne (Business Plan Presentation), projektowanie techniczne (Engineering Design) oraz koszty wytworzenia (Cost and Manufacturing). 

- Niewątpliwie zaliczyliśmy ogromny sukces na zawodach Formula Student Germany, które nieoficjalnie nazywane są mistrzostwami świata. Zajęliśmy wysokie, 8. miejsce w kategorii Engineering Design, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Co roku budujemy nowy bolid klasy Formula Student, który osiąga znamienite sukcesy. Elementem naszej misji jest ciągły rozwój – zarówno projektów, jak i samych członków teamu. Doświadczenia, których nabieramy podczas codziennej pracy w PWR Racing Team są niezwykle cenne, a wsparcie naszych partnerów niezbędne do osiągania kolejnych sukcesów – tłumaczy Mateusz Karbowniczek, członek PWR Racing Team. 

Kaufland wspiera innowacje 

- Przyszli inżynierowie z PWR Racing Team kreują własną rzeczywistość przy pomocy innowacyjnych narzędzi. To są bardzo zbieżne działania z tymi, które stanowią podstawę wartości sieci Kaufland. Zgodnie z naszą strategią, chętnie wprowadzamy wszelkie nowoczesne rozwiązania, które przyczyniają się do zwiększania komfortu kupujących. Każde spotkanie z młodymi ludźmi, którzy mają odwagę i talent, by przełamywać schematy i tworzyć coś nowego to dla nas inspiracja do dalszych działań – mówi Ewelina Jarosińska, członkini zarządu w firmie Kaufland Polska. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum